Aj ženská reprezentácia zaberá pred majstrovstvami, v príprave porazila Ladies SVK


By Ján Ivančík - Posted on 07 jún 2015

Aj ženská reprezentácia sa poctivo pripravuje na blížiaci sa svetový šampionát, cez víkend zarezáva na sústredení.

 

Ženská reprezentácia počas víkendu 6. a 7. júna zarezáva v bratislavskom Ružinove na reprezentačnom zraze pred blížiacimi sa majstrovstvami vo Švajčiarsku.

"V sobotu sme doobeda sme odohrali zápas proti Ladies SVK. Vyhrali sme 2:1, po tretinách 1:0,1:0,0:1. Poobebe nasledodoval tréning. Ako tréning, tak aj zápas prebehli v hokejbalovej hale za extrémne horúceho počasia. Zápas splnil očakávanie, kde som chcel vidieť hrať dievčatá, ktoré dostali príležitosť pozvánky do reprezentácie pred MS v Zugu. V poobedňajšom tréningu sme potom nacvičovali niektoré technické prvky, prácu s loptičkou, streľbu, presnosť prihrávky a presadenia sa v hre jedna na jednu. Na záver nasledovala hra na malom priestore s potrebou periférneho videnia a hry v trojici. V nedeľu je opäť extrémne teplo a realizačný tím má plné ruky práce s dopĺňaním pitného režimu. Budeme nacvičovať presilovkové situácie a prechod z obrany do útoku," povedal pre TOPhbl.sk tréner ženskej reprezentácie Jaroslav Kolibík.

Nominácia na sústredenie štátnej športovej reprezentácie žien v hokejbale, 6 - 7. jún 2015, Bratislava-Ružinov, hokejbalová hala na Pivoňkovej ulici:

Brankárky: Tomčíková Zuzana, Zuziaková Daniela, Rišianová Andrea

Obrana: Gajdošová Ivana, Karafiatová Iveta, Žitňanská Gabika, Kežmarská Barbora, Krivjanská Gabriela, Matejová Michaela, Gorecká Patrícia, Lalíková Denisa

Útok: Kapustová Jana, Gajdošová Maria, Pavlovičová Petra, Ihnaťová Viktória, Stašová Martina, Klimašová Iveta, Krajňáková Lenka, Bednárová Ľudmila, Celárová Nikoleta, Pravlíková Petra, Jurčová Petra, Vargová Diana, Sušienková Petronela, Michaela Vršková, Finďová Katarína.

Realizačný tím:

Kolibík Jaroslav - tréner, Lvomský Erik - asistent trénera, Rišianová Beata - asistent trénera-manažér, Škultétyová Helena- vedúca tímu, Lakomý Miroslav - doktor, Nemčovský Rastislav - masér.

Náhradníčky: Kolcunová Zuzana, Novotná Petronela, Gegáňová Nina, Majkútová Michaela

Program sústredenia:

6.6.2015 – sobota

9:30 hod.- Prezentácia - hokejbalová hala Ružinov na Pivoňkovej ulici
10:00 -12:00 hod. - Tréning I.
13:00 hod. - Ubytovanie
13:30 hod. – Obed
16:00 - 18:00 hod. – Tréning II.
19:00 hod. – Večera
20:00 – 21:00 hod. – Míting I.

7.6.2015 – nedeľa

8:00 hod. – Raňajky
9:30 – 11:30 hod. - Tréning III.
12:00 hod. – Míting II.
13:00.hod. - Záver sústredenia ŠŠR žien

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.