Šesť tímov bude hrať na SOK Open s cieľom pomôcť


By TOPhbl.sk - Posted on 27 august 2015

V poslednú augustovú nedeľu sa bude hrať ŠOK Open 2015 s charitatívnym účelom.

Počas posledného augustového víkendu sa na nitrianskej Fara aréne uskutoční druhý ročník turnaja ŠOK Open 2015. Ten bude mať tentokrát charitatívny poddext na pomoc Janke. 

"V roku 2011 sme pri založení nášho občianskeho združenia zorganizovali prvú akciu, ktorou bol práve ŠOK Open - Malý turnaj o ešte menší pohár. Teraz má naše združenie piate výročie od svojho založenia, a tak sme chceli tento turnaj oživiť a pridať mu i myšlienku," vraví jeden z organizátorov podujatia Ján Ivančík.

Turnaja sa zúčastní šesť mužstiev z Nitry a okolia, ktoré budú rozdelené do dvoch skupín. V prvej si zmerajú sily Notorikos Nitra, Dream team a Falcons. V druhej skupine budú bojovať Comebacks, Warriors Lehota a Xaus boy's Nitra.

"Okrem príjemného hokejbalového zážitku je pripravený aj guláš, ktorý sa bude variť počas turnaja. V spolupráci so spoločnosťou Bison sportswear sú pripravené i ceny pre najlepších hráčov a spoločnosť Pizza Smejo ocení najlepšie tímy príjemným občerstvením. Hlavným mediálnym partnerom je TOPhbl.sk. Opäť sa budeme držať motta - Malý turnaj o ešte menší pohár. Výťažok zo štartovného a dobrovoľných príspevkov bude venovaný Janke Daňovej ako malá pomoc na pri úhrade jej liečebných a iných nákladov," hovorí organizátor Jozef Toman.

Turnaj sa začína o 9:00 a skončiť by sa mal o 17:00. Organizátori upozorňujú, že všetky náklady budú použité na charitatívny účel, a tak nebude zabezpečený "profesionálny" rozhodca. "Pointa turnaja je iná. Chceme sa zabaviť, užiť si pekný deň a spraviť aj niečo dobré. Verím, že účastníci pochopia, že naši rozhodcovia robia, čo je v ich silách," dodal s úsmevom Toman.

Program turnaja:

9:00 Notorikos - Dream Team
9:45 Comebacks - Warriors
10:30 Falcons - Notorikos
11:15 Xaus boy's / Comebacks
12:00 Dream team / Falcons
12:45 Warriors - Xaus boy's

Štvrťfinále 13:45 3A - 2B a 14:30 3B - 2A

Semifinále 15:15 a 16:00 (Prvé tímy v skupinách postupujú automaticky)

Finále 17:00

pozn. o treťom mieste rozhodnú samostatné nájazdy
 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.