Liška: Mohlo to byť lepšie


By Michal Runák - Posted on 20 jún 2011

Napriek výsledku mali tréneri hráčom čo vytknúť.

Asistent hlavného kouča Ľubomír Liška bol po zápase spokojný s výsledkom a vzhľadom na špecifiká prvého zápasu i s hrou. Nebolo to však úplne ono, čo naznačil hneď v úvode:

"Začiatok bol ťažký, chlapci príliš veľa kombinovali a nevedeli sme sa strelecky presadiť. Mali sme síce veľkú prevahu, ale bola iba na pohľad, ani pomer striel nebol taký výrazný. Potom sme to v tretej tretine našťastie prelomili, keď sme dali v rozpätí minúty tri góly. Škoda tých vylúčení v závere, vyplývali však z toho, že sme veľmi chceli pridať ďaľšie góly," hodnotil druhý muž našej lavičky a vzápätí odpovedal aj na otázku, čo sa hráčom okrem koncovky a disciplíny v závere dá vytknúť: "Častejšie zakončenie a už tá spomínaná disciplína. Nemôžme si dovoliť mať toľko vylúčených."

Náš súper nekládol veľký odpor, boli sme jednoznačne lepším mužstvom. Čo našich čaká, o tom dopredu vedeli: "Nechceli sme súpera podceniť, vedeli sme, že Rakúšania patria k tým slabším tímom na šampionáte a dá sa povedať, že hrali to, čo sme čakali. Neprekvapili nás ničím."

Čo sa týka súhry, najviac sa na ploche asi videla trojka Chovan-Slovák-Tóth. Ľubomír Liška hovorí: "Čo sa týka súhry, chlapci takto trénovali dlho na zrazoch, čiže v tomto smere to docela klapalo. I tu by to však mohlo byť oveľa lepšie, treba spresniť prihrávky a byť rýchlejší. Mohlo byť viac striel z prvej, nabudúce to snáď bude lepšie," uzavrel hodnotenie asistent hlavného trénera Ľubomír Liška.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.