Američan Richard: Sme nažhavení, veď budeme v televízii


By Ján Ivančík - Posted on 22 jún 2011

"Čo sa zmenilo? Hrali sme už aj s trénerom," povedal pre TOPhbl.sk američan Dan Richards o výhre nad Rakúskom.

Reprezentanti USA sa od zápasu k zápasu zlepšujú. Tvrdosť ich hry a kvalitu zámorského hokejbalu okúsili i Rakúšania. Američania im nadelili tucet gólov, inkasovali dvakrát.

"Odstránili sme chyby, ktoré sme robili v prvých zápasoch. Nie sme úplne spokojní, dva inkasované góly boli zbytočné. Treba však hľadieť na to, že sa nám podarilo odstrániť niektoré zbytočnosti. Potrebujeme víťaziť, pretože prvý zápas s Gréckom sme pobabrali," povedal pre TOPhbl.sk jeden z najlepších obrancov zámorskej krajiny Dan Richard.

Hra USA bola výrazne lepšia. Podľa slov hráčov k tomu prispela i prítomnosť trénera, ktorý bol dovtedy vyťažený. "Na zápase bol už aj náš tréner. Vyskúšali sme si iné kombinácie. Konečne sme hrali hokejbalovo, nie ako predtým. Predošlé zápasy sme neodohrali tak ako sme chceli. V našej lige sa hrá trošku iný štýl," vyjadril sa Richard.

V stredu sa Američania stretnú s domácimi. Očakáva sa najvyrovnanejší a najkvalitnejší súboj v skupine. "Očakávame plný dom a sme naozaj nažhavení na tento duel. Veď budeme aj v televízii. Našim cieľom je zdolať Slovákov. Tešíme sa na to. Sme pripravení zvíťaziť," znejú slová asistenta kapitána USA.

Američania vedia ako musia hrať, aby boli úspešní. "Musíme hrať ešte o čosi lepšie ako v poslednom zápase. Stále sa treba zohrávať a zlepšovať. Keď sme isté problémy odstránili, treba sa sústrediť na ďalšie," tvrdí opora Ameriky.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.