Pokračujme a môžeme zaznamenať úspech, tvrdí Répasi


By Andrej Ravasz - Posted on 01 apríl 2011

Marek Répasi pre TOPhbl.sk: "Petržalské mužstvo už od svojho vstupu do seneckej ligy dokauje, že patrí k špičke. Nasledujúci duel je pre nás dôležitý, ak sa nám podarí bodovať, upevníme si ešte viac 6. miesto."

 

Cez víkend sa v zájomnom súboji stretnú dvaja účastníci seneckej ligy s názvom Devils. Petržalčania si to rozdajú s Récou. Kto z koho? Ukáže už najbližie kolo v Senci. Prinášame vám rozhovor s kapitánom Réci Devils Markom Répasim.

Ako vidíš nasledujúci duel proti Petržalskému Devilsu. Ako vnímaš toto mužstvo, na koho si treba dávať podľa teba dávať najvačší pozor.

"Petržalské mužstvo už od svojho vstupu do seneckej ligy dokauje, že patrí k špičke. Nasledujúci duel je pre nás dôležitý, ak sa nám podarí bodovať, upevníme si ešte viac 6. miesto. Petržalka má kvalitných hráčov, z ktorých najviac vytŕča trio : Kerďo, Mori, Vrablec. Najnebezpečnejšia je podľa mňa Petržalka ako tým. Majú kvalitného brankára, kvalitnú obranu, ktorá nedostáva bveľa gólov a produktívny útok."

Aké si kladiete v Réci cieľe pred blížiacim sa play off? Je súper ktorého by ste si želali v playoff?

"Hlavným cieľom je udržať si 6. miesto a v play-off sa môže stať všetko. Keď dokážeme predvádzať hru , akú hráme v tejto sezóne, môžeme dosiahnuť úspech. Js osobne by som chcel prejsť cez 1.kolo a potom sa uvidí. Súpera si ťažko vyberať. Určite nechceme Watberg. Inak si myslím, že máme nato zdolať každého."

Čo urobila Réca pre to, že výkonnostne natoľko porástla a dnes ju berie každý vážne?

"Vhodne sa posilnila a uvedomila si, že bez kvalitných hráčov sa nedajú dosiahnuť dobré výsledky. Základný kameň tejto premeny položil Fero Androvič, ktorý dostal do mužstva Andreja Ravasza. Po ňom pribudli do mužstva Ján Pokorný, Miro Hrazdira. Zlepšil sa herný prejav, ostatný hráči na sebe zamakalia výsledky sa začali dostavovať. Je veľmi dôležité, že ideme ako mužstvo od brankára až po posledného hráča za naším cieľom - play-off."

Marek sám si ťahúňom dnes máš už 27 bodov (17+10). Na akom čísle sa Marek Répasi zastaví?

"Nepovedal by som, že som ťahúň. Vyšli mi nejaké zápasy a začalo to tam padať. Nehovorím je to pekný pohľad mať na konte 27 bodov, ale ešte krajší je pohľad na tabulku ligy kde máme 32 bodov. Túto sezónu si užívam a hokejbal ma baví ako nikdy predtým. Na akom čísle sa zastavím? To neviem ale dúfam, že ako tým sa zastavíme čo najvyššie."

Koho by si si prial do play-off ako súpera? Prečo?

"Ťažko si vyberať. Možno Orly z Modry. Proti nim sa mi darí, možno aj preto , že 1.gól v Seneckej lige som dal im. Možno Playboy Senec, nakoľkosme ich ešte v lige nezdolali a bolo by pekné keby to vyšlo v play-off. Podľa mňa môžeme poraziť hociktoré mužstvo od 2-5. miesto. Pokiaľ budeme hrať ako doteraz nemusíme sa báť a verím že, dosiahneme úspech."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.7 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.