Extraligová rošáda, koniec pre Nové Zámky, od budúceho roka medzi elitou Diaková

By TOPhbl.sk - Posted on 13 jún 2015

DOPLNENÉ: V sobotu sa rozhodlo o novom účastníkovi nového extraligového ročníka. Prinášame vám priebežne aktualizovaný pohľad na zápas.

Diaková o rok medzi elitou. Rozhodla o tom v nervydrásajúcom súboji na pôde Nových Zámkov. Po prvom dejstve bol stav nerozhodný, ani jeden celok sa presadiť nedokázal. V tom druhom už domáci šli do vedenia a jednogólový náskok si dlho držali aj v záverečnej tretine. Avšak tridsať sekúnd pred koncom riadneho hracieho času dokázal napnúť sieť súperovej bránky Poliaček a ten istý muž napokon rozjasal Diakovú i jej fanúšikov v predĺžení.

Výsledok tretieho barážového stretnutia druhého kola baráže:

09:00

HBK Nové Zámky 2:3 (0:0,1:0,1:2-0:1)ppD.C.S.I. Diaková

Góly: 23. Udvardy (Čaládi), 35. Németh (Štumpf) - 38. Rechtorík (Říha), 45. Poliaček (Říha, Mich. Murček), 48. Poliaček

Strely na bránu: 20:29 Vylúčení: 10:6  + S.Saliji 10 min. OT Góly v presilovkách: 0:2 Góly v oslabeniach: 1:0 Rozhodovali: Kralovič - Slezák

Nové Zámky: Púš - Vadovský, Saliji S., Švarba, Arvay, Juhász, Švárny, Trávniček, Uhnák, Čičo, Saliji G., Németh, Štumpf, Pénzeš, Dubec, Čaládi, Viszkocsil, Czeres, Dekány, Udvardy, Pernický

Diaková: Murček Milan - Žáčik, Zeman, Tupý, Romančík, Vojt, Kohút, Uhrík, Rechtorík, Poliaček, Murček Mich., Říha, Brnčal, Ličko, Jariabka

Stretnutie bolo preložené na 9:00 pre vysoké popoludňajšie teploty.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)