Vlaňajší nováčik si poradil s tohtosezónnym

By TOPhbl.sk - Posted on 12 september 2011

Žiar dokázal odvrátiť nepriaznivý vývoj súboja s Jokeritom a zvíťazil rozdielom dvoch gólov.

Jokerit Bratislava 2:4(1:0,0:3,1:1)N-Sport T. Žiar n.Hronom
Góly: Luchava, Válek – Plandor 2, M. Ruttkay, Mojžiš

V nedeľu sa v treťom kole stretol tohtoročný a minulosezónny nováčik extraligy. Zo súboja napokon vyšiel lepšie vynovený Žiar nad Hronom.

Úvodné dejstvo vyšlo lepšie domácim z Petržalky. Gajarský štadión ožil po góle Luchavu, ktorý posunul Jokerit do vedenia. Druhá tretina však znamenala pre Bratislavu šok. Žiar nad Hronom premenil až tri príležitosti, čo znamenalo výrazný obrat vo vývoji duelu.

V tretej tretine sa Jokerit nedokázal dostatočne nakopnúť a záverečná pätnásťminútovka sa skončila za vyrovnaného stavu 1:1. Mužstvo z mesta nad Hronom zažíva výrazne lepšiu sezónu ako vlani. Po troch kolách má na konte dve výhry a právom môže byť hrdé. Nováčik z Jokeritu zatiaľ bodoval iba raz po výhre až po samostatných nájazdoch.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)