VHBL: Relax Team deklasoval Midus

By fhbl.sk - Posted on 21 marec 2010

Výsledky 11.kola Vrábeľskej hokejbalovej ligy: Wizards - Red Pigs 8:7 (1:1 4:3 3:3).

Nota Team - Gentlemans 6:11 (2:4 2:3 2:4)
góly: Sitáš 1, Sitáš ml. 1, Zima 3, Buxár 1 - Mališ 4, Pustai 1, Lehocký 1, Babecz 4, Jurík 1

Vo vyrovnanom zápase sa Nota neustále snažila dotiahnuť na svojho súpera, Hlavným ťahúňom Nota Teamu, bol ako sa na správneho kapitána patrí, kapitán Zima (3+0) Proti však boli strelci Gentlemanov, ktorí od modrej čiary nastrielali väčšinu gólov.

MHC Čingov - Amsterdam 10:4 (3:1 3:2 4:1)
góly: Zelenický 1, Belovič 5, Martinka 1, Švec 3 - Drahoš V. 2, Novosad 1, Ivančík 1

Po prvý krát v sezóne nastúpil vo farbách Amsterdamu brankár Jozef Holý (predtým Routiners) a hneď odchytal skvelý zápas, aj napriek tomu, že 10x inkasoval. Konečné skóre by bolo rozhodne iné, nebyť jeho formy. Technicky vybavenejší Čingovčania sa viac presadzovali a ich najlepší strelec Belovič opäť strelil 5 gólov. Amsterdam však po príchode svojich posíl na jarnú časť viditelne ožil, určite sa od nich ešte dočkáme zaujímavých výsledkov.

TJ Midus - Relax Team 0:14 (2:0 7:0 5:0)
góly: Vantroba 4, Záhorský 1, Caglevič 2, Paulík 2, Ács Z. 4, Vaško 1

Ďaľší zápas na nulu! Relax v jarnej časti ešte neinkasoval - svoje určite zohráva aj fakt, že sa zatiaľ stretol s mužstvami z dolných priečok tabuľky. Midus prišlo podporiť aj množstvo fanúšíkov, ktorých bolo aj riadne počuť (transparenty, rapkáče, trúbky...) Od neustáleho povzbudzovania ich neodrádzalo ani to, že ich mužstvo prehráva. Hráči Midusu sa dostali do množstva šancí, no nedokázali ich premeniť.

Wizards - Red Pigs 8:7 (1:1 4:3 3:3)
góly: Mišík Mi. 1, Andruška 1, Ivančík 2, Szolnoki 2, Krahulec 1, Baboš 1 - Titka 1, Nagy 1, Solár 1, Ďurický 4

Najdramatickejší zápas tohto víkendu. Wizards si prvé dve tretiny udržiaval mierny náskok, no v poslednej tretine Red Pigs dokázal vyrovnať a dokonca sa ujať i vedenia (7:6) V posledných 5 minútach sa Wizardi ešte zmobilizovali a dokázali výsledok upraviť na konečných 8:7. Red Pigs bolo na čele s J.Ďurickým (4+2) v útoku maximálne efektívne, k čomu prispel aj fakt, že brankár Wizardu, práve nemal svoj najlepší deň.

text: vhbl.szm.sk