V predposlednom kole šlágrom boj Revca s Raffales, preview 29.kola I.FHbL


By joziva - Posted on 16 november 2009

Gorazd konečne so šancou na body, šlágrom duel Jokeritu s Raffales. Zaujímavý bude i boj Arc s Belasými. Prinášame Vám predposledné preview prvej ligy v tomto ročníku. Je o čo bojovať, o titule stále nie je rozhodnuté.

Stretnutie kola: Revco Jokerit - HK 99 Raffales

Čierny kôň: Capitals

Divácky najzaujímavejší zápas:  ARC Knights - Belasí

Najjednoznačnejšie stretnutie: Lipa Team - Team COyotes

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť:
Suomi Chrenová - HVTT Čermáň

12:00 CAPITALS TIP: Capitals SV GORAZD

Hneď na úvod vyrovnaný súboj. Stretnutie medzi Capitals a Gorazdom bude mať určite náboj. Tiež bude zaujímavé sledovať, ktoré z trápiacich sa mužstvie pretrhne šnúru prehier ako prvé. Tabuľkovo horšie sú na tom Capitals, no človek nikdy nevie.

13:00 REVCO JOKERIT TIP: Revco HK 99 RAFFALES

Šláger kola sa odohrá o jednej. Oranžoví sa pobijú o body so zelenými. Revco dokázalo v poslednom kole svoju silu v boji proti Vlkom. Po tuhom boji napokon hokejistov porazili 4:2, no ani Raffales nezaváhali. Bude sa na čo pozerať.

14:00 SUOMI CHRENOVÁ TIP: HVTT HVTT ČERMÁŇ

O druhej sa tiež črtá príjemné hokejbalové popoludnie. Suomi Chrenová vie prekvapiť vždy, predpokladáme, že HVTT nebude výnimkou. Čermáň naposledy prišiel o body s ARC, Chrenová vytrápila favorita z Raffales, no napokon neuspela.

15:00 ARC KNIGHTS TIP: ARC BELASÍ

Nováčik proti harcovníkom z tímu Belasých. Mimoriadne sympatické výkony budú chcieť hráči ARC určite potvrdiť i v predposlednom kole. Belasí sa budú musieť obracať.

16:00 TIGRI TIP: Adler HBK ADLER NITRA

Tigri si zachránili ligovú príslušnosť a teraz sa sústredia skôr na budúci ročník. Napriek tomu idú ich výkony nahor. Práve preto nie sú kandidát na najvyššiu prehru. Adler je však jednoznačný favorit, veď naposledy ukradol mimoriadne dôležitý bod Devilsu.

17:00 DEVILS TIP: Devils ESÁ

Tri duely pred koncom si to rozdá ašpirant na titul s Esami. Predpokladáme, že tu skončí víťazná séria "kartárov". Šance Devilsu síce pohasínajú, no ešte tlejú. Ich fanúšikovia im budú držať palce i v tomto nerovnom boji.

18:00 TEAM COYOTES TIP: Lipa LIPA TEAM

Predposledný zápas predposledného kola veští jednoznačnú záležitosť. Majster a najväčší ašpirant na tohoročný titul zrejme nebude mať mnoho roboty s trápiacimi sa "kojotmi".

19:00 VLCI Rangers sa odhlásili zo súťaže ZÁMSKI RANGERS

Na záver kontumácia, končíme teda duelom o šiestej.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.