V Nitre odštartujú začiatkom septembra hneď dve súťaže, prihlášku je možné poslať už dnes


By Ján Ivančík - Posted on 18 júl 2018

Pod Zoborom budú mať hokejbalisti od nového ligového ročníka rozšírené možnosti, čakajú ich aj vylepšenia areálu.

Nitrania majú za sebou významnú akciu, ktorou prepísali slovenský rekord v dĺžke hokejbalového zápasu bez prestávky, no táto príležitosť bola zároveň šancou pre všetkých hráčov zo širokého okolia, aby si vyskúšali novoty, ktoré ihrisko pri ZŠ kráľa Svätopluka prináša. S neuveriteľným tempom, v ktorom bežia prázdninové mesiace totiž už o chvíľu zaklope na dvere nový ročník ligových súťaží.

„Chceli by sme pozvať všetkých záujemcov o mestskú ligu, aby nám poslali svoje prihlášky do nového ročníka NHbL. Hrať sa opäť bude na hokejbalovom ihrisku na ŽS kráľa Svätopluka pod Zoborom, pričom novinkou je umelá plocha, ktorá na ihrisku pribudla,“ informoval TOPhbl.sk Miroslav Kupec, hlavný organizátor súťaže pod Zoborom.

Začiatok ligového ročníka je nastavený na 9. septembra 2018

V Nitre opäť aj liga 3+1

V hokejbalovom areáli pri rieke Nitra však pribudlo i nové ihrisko a s ním sa rozšírili aj možnosti pre miestnych hokejbalistov. Od 9. septembra totiž štartuje aj súťaž pre tímy vo formáte malého hokejbalu, teda 3+1. Aj do tejto súťaže už je možné posielať prihlášky. Podľa predbežných informácii, ktoré TOPhbl.sk poskytol Jakub Pelikán, jeden z organizátorov súťaže, by malo v novom ročníku štartovať minimálne dvadsať tímov, ktoré budú rozdelené do dvoch súťaží.

Bližšie podmienky rozdelenia klubov do prvej a druhej ligy, ako aj informácie o úhrade štartového budú známe už čoskoro.

Mediálnym partnerom oboch líg bude aj v novom ročníku TOPhbl.sk. Na našom webe tak nájdete výsledky, tabuľky i zaujímavosti z oboch súťaží – 5+1 i 3+1.

 
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.