V Japonsku chystajú YAMATO Golden Godzila cup 2010, Petržalka bude pri tom


By Ján Ivančík - Posted on 01 jún 2010

Ešte osem hokejbalistov má šancu splniť si svoj sen. HKL-MJM Petržalka tento rok vyrazí na ďalšiu misiu. Cieľ je tento raz Japonsko.

Už 4.10.2010 odlieta HKL-MJM Petržalka na ďalší misionársky trip, tentoraz do Japonska na miestny najprestížnejší turnaj YAMATO Golden Godzila cup 2010, ktorý sa bude hrať v hlavnom meste Japonska v Tokiu. Okrem HKL-MJM sa turnaja zúčastnia aj hokejbalové výbery z Thajska, Malajzie, Taiwanu, Hongkongu, Kórei a Japonska.

Celkovo sa turnaja zúčastní 12 družstiev. HKL-MJM pravdepodobne postaví do turnaja dve družstvá, pretože o tento exotický zájazd je veľký záujem z radov slovenských hokejbalistov a fanúšikov. Pre hokejbalistov je voľných ešte 8 miest.

Program zájazdu je následovný: 4.10. je odlet do Tokia, kde sa výprava zdrží 7 dní. V Japonsku je pripravený pestrý turistický program a samotný hokejbalový turnaj. 11.10 je naplánovaný odlet do Číny a to do hlavného mesta ČLR do Pekingu, kde sa výprava zdrží 3 dni. Potom sa výprava rozdelí na tých, ktorí odletia domov a ďalšiu skupinu, ktorá odletí na Filipíny, kde sa zdrží do 22.10.2010. Keď má niekto záujem zúčastniť sa tejto hokejbalovej tour, napíšte na mail hklmjm@gmail.com alebo kostal17@gmail.com. Náš web o tom informoval prezident klubu Jaroslav Melíšek.

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.