V dvadsiatomprvom kole treťej ligy už poznáme majstra, no stále je o čo hrať


By joziva - Posted on 02 november 2009

Amatéri sa pobijú o body s GCM, Davos sa stretne s Wilds. Šlágrom kola súboj Jazdcov s Lamers. Podarí sa Byvolom zdolať Zoborských Orlov? Čiernym koňom by sa podľa fhbl.sk malo stať GCM. Prinášame Vám preview 21.kola III.FHbL.

 

Stretnutie kola: Jazdci - Lamers

Čierny kôň: GCM

Divácky najzaujímavejší zápas:  Wilds - Davos

Najjednoznačnejšie stretnutie: Double Kill - Davos

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť:
CH.C. Byvoly - Zoborskí Orli

15:00 GCM TIP: GCM HBC AMATÉRI

Súboj tretieho s ôsmym sa môže vyvinúť i úplne inak, ako to naznačuje tabuľka. Amatérom sa v poslednej dobe príliš nedarí, naposledy remizovali s Lamers, zápas predtým kapitulovali proti Zoborským Orlom, osemnáste kolo skontumovali. Zdá sa, že o druhú priečke sa HBC príliš pobiť nemieni. I preto favorizujeme na titul čierneho koňa GCM.

16:00 WILDS TIP: Davos HBC DAVOS

O štvrtej si zmerajú sily "divosi" s Davosom. Hostia budú musieť hrať v značnom oslabení, keď im chýba kapitán i brankár. Napriek tomu si myslíme, že žltí potvrdia stúpajúcu formu a dokážu prekvapiť.

17:00 BLACKMEN TIP:Blackmen PIRATES NITRA

Ak chcú Pirates v tejto sezóne ešte pomýšľať na akúsi záchranu, musia bodovať. Je dosť pravdepodobné, že Jazdci, i Blue Wings získajú body v jednom z posledných stretnutí. "Pirátom" teda nezostáva nič iné, len vyhrať obe záverečné kolá. Proti "čiernoodencom" to však ľahké zaiste mať nebudú.

18:00 DOUBLE KILL TIP: Double Kill BLUE WINGS

Už istý nový majster si to dve kolá pred koncom rozdá s nováčikom. K blížiacemu sa záveru by si diváci mohli prísť na svoje. Líder tretej ligy by mohol v tomto zápase "o nič" ukázať peknú hokejbalovú exhibíciu.

19:00 CH.C.BYVOLY TIP: Byvoly ZOBORSKÍ ORLI

Vyzerá to tak, že Byvoly si nakoniec udržia druhú priečku. Ch.C. tento raz určite nebudú mať ľahkú úlohu, postiavia sa proti nim Zoborskí Orli. Napriek tomu predpokladáme, že pôjde o jednoznačnú záležitosť v prospech favorita.

20:00 JAZDCI TIP: Jazdci LAMERS

Na záver kola si to rozdajú v šlágri Jazdci s Lamers. Pročo v šlágri, keď hrajú mužstvá zo spodnej časti tabuľky? Pretože toto je duel, ktorý môže nadobudnúť najväčší význam. Jazdcov síce delia od vypadnutia dva body, no v hokejbale nie je isté nič. Ak chcú mať bielo-modrí istotu, skupina okolo Fintu, Lennera a Zelenaja musí bodovať.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.