Víkend šampiónov bude mať silné mediálne pokrytie, pre víťaza sú pripravené aj pamätné tričká


By TOPhbl.sk - Posted on 17 január 2015

O Víkende hokejbalových šampiónov bude počuť. Kvalitné mediálne pokrytie a silní partneri. Chýbať nebude ani príjemné prekvapenie.

Tretí ročník Víkendu hokejbalových šampiónov bude mať mimoriadne silných partnerov ako vo sfére mediálnej, tak aj sponzoringovej. Organizátori na tento rok pripravili viacero noviniek a vylepšení.

Okrem hlavného mediálneho partnera TOPhbl.sk bude podujatie kvalitne mediálne pokryté aj ďalšími partnermi. Novinky, výsledky, štatistiky, či rozhovory bude možné nájsť aj na poprednom slovenskom webe o hokeji - hokej.sk, ale aj na Rádiu Šport, ktoré bude podrobne o turnaji informovať pred jeho začiatkom i počas jeho priebehu.

Ďalšou zaujímavou novinkou je sada tričiek pre víťaza podujatia, ktorá bude hráčom pripomínať ich úspech na mimoriadne kvalitne obsadenom turnaji. Šestnásť tričiek pre kráľa regionálnych líg venuje spoločnosť print-shop.sk. Už tradične sa o trofeje pre víťaza, ako aj hodnotné vecné ceny pre individuálne ocenenia postará SHbÚ.

Pitný režim účastníkov, rovnako aj hodnotné vecné ceny a najmä štýlové oblečenie pre organizátorov zabezpečil český výrobca špičkových hokejbalových dresov, spoločnosť Bison Sportswear.

Pre účastníkov je pripravené aj milé prekvapenie. Viac o týchto novinkách a ďalších partneroch pribudne už čoskoro na TOPhbl.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.