Pruské v treťom súboji štvrťfinále play-off extraligy nestačilo na Skalicu a je krok od konca.

ŠK 98 Pruské 2:6 (1:2,0:2,1:2) HBK 87 Skalica
GólyFumač 2 – Válek 3, Martinusík, Krajsa, Liščák

Na zápasy: 1:2

Za vyrovnaného stavu série sa zápolenie medzi Skalicou a Pruským presunulo na pôdu ŠK 89. Prvá tretina bola vyrovnaná, no lepšie z nej obišli hostia zo Skalice. Skóre otvoril už v druhej minúte Martinusíl Na 2:0 zvyšoval gólom Krajsa. Pre domácich to nevyzeral dobre, no kontaktný gól sa podarilo vsietiť ešte pred sirénou Fumačovi.

Druhé dejstvo domácich knokautovalo. V priebehu piatich minút vsietil svoj prvý zásah v stretnutí Válek a následne zvyšoval Liščák. Pre ŠK sa začínal rodiť na domácej pôde debakel.

Ani tretia časť hry nepomohla domácim vrátiť sa do stretnutia. Najprv na 1:5 zvyšoval Válek. Následne sa v 39. minúte hry podarilo znížiť opäť Fumačovi. Skóre o necelú minútu uzavrel Válek. Prušťania sú teda krok od vypadnutia, o všetkom rozhodne súboj v nedeľu.