Trojgólový Mach: Tretiu tretinu máme natrénovanú


By Ján Ivančík - Posted on 04 október 2010

„Je to hlavne tým, že na veľkom ihrisku máme natrénované. Každý jeden súper, ktorý sem príde, tretiu tretinu po kondičnej stránke odpadne. Zatiaľ sa nám to vždy podarilo využiť,“ povedal pre MY Nitrianske noviny Rastislav Mach.

Žraloci z rytierov body nevyhrýzli

Kováč: V súboji s Nitrou rozhodli brankári

Nitra zostáva stále neporazená. Na domácom ihrisku sa "rytierom" darí a ich výkony odzrkadľujú dobrú prípravu. Ani šieste kolo neprinieslo ich prehru, poradili si aj s Profisom Sharks.

„Zápas bol výborný, súper veľmi kvalitný. Celý týždeň sme sa zodpovedne pripravovali a zápas nakoniec zvládli. Pošťastilo sa mi dať góly, ale všetko vďaka výkonu celého tímu. Je úplne jedno, či som to bol ja, alebo by to bol niektorý zo spoluhráčov, dôležité je, že sme vyhrali,“ povedal pre MY Nitrianske noviny trojgólový Rastislav Mach, ktorý v dueli so Sharks mohol zbierať šiltovky z plochy.

"Žraloci" dokázali držať s domácimi krok dve tretiny. Ako aj predošlé tímy však pod Zoborom doplatili na tretie dejstvo.

„Je to hlavne tým, že na tomto veľkom ihrisku máme natrénované. Každý jeden súper, ktorý sem príde, tú tretiu tretinu po kondičnej stránke odpadne. Zatiaľ sa nám to vždy podarilo využiť,“ znie hypotéza Macha.

V podobnom duchu sa pre regionálny týždenník vyjadril aj tréner Richard Mráz st.:
„Zápas sme hrali veľmi dobre, vyšla nám prvá tretina. Opäť rozhodlo tretie dejstvo, kedy sme v priebehu 2 minút dokázali zápas zlomiť.“

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.2 (12 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
10 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.