Tréner Kolibík: Na MS sa dvakrát nevyhráva


By Ján Ivančík - Posted on 24 jún 2011

"V zápase sme mali hluché momenty, ale vyhrali sme. To znamená, že sme boli lepší," povedal pre TOPhbl.sk Jaroslav Kolibík.

Slovenské reprezentantky sú zlaté. Vo finále zdolali výber Kanady futbalovo 1:0. Tréner Jaroslav Kolibík po zápase neskrýval radosť.

"Je to fantastický pociť. Naozaj sú to neskutočné chvíle, ktoré sa nedajú opísať. Som na svoje baby nesmierne hrdý. Keď sme prehrali po nájazdoch, povedal som, že na šampionáte sa dvakrát nevyhráva. Ukázalo sa, že je to pravda," povedal tréner Slovenska pre TOPhbl.sk.

Slovenky sa počas väčšiny stretnutia bránili, napriek tomu dokázali vsietiť jediný, rozhodujúci gól. "Vyhrali sme, čo znamená, že sme boli lepší. Dievčatá splnili taktické pokyny. Dali do toho srdce a vyšlo to. Výsledok už poznáte. Bojovali sme o každú loptičku, snažili sme sa čo najmenej hrať v našom obrannom pásme. Samozrejme, mali sme i hluché momenty, ale zvládli sme to bravúrne. Bol to výkon celého mužstva, i keď treba povedať, že brankárka Tomčíková vynikala," doložil Kolibík.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.