Šláger kola bol jednoznačne v réžii hostí.

Reebok Ružinov BA 2:8 (1:0, 0:5, 1:3) Nitrianski Rytieri
Góly: Rímsky, Kovalík - Thron 3, Beniač, Kašša, Slovák, Mach, Cajchan

Zostavy:
Ružinov:
Nitra: Petrík, Haviar - Maxin, Titka, Hraško, Haring, Káčer, Martiška, P. Kašša, Javorčík - Ecker, Slová, R. Kašša - Beniač, Thron, Hrivnák - Ďurický, Riegel, Mach - Cajchan, Balaška, Mráz.

Vylúčenia: 4-2

V zápase dvoch mužstiev z prvej trojky sa očakávalo všetko, čo k veľkému šlágru patrí. Napínavý a vyrovnaný hokejbal sa však hral iba v prvej tretine. "Rytieri" sa v prvom dejstve iba hľadali, nevedeli nájsť recept na kompaktnú obranu súpera a úvodné dejstvo o gól prehrali. Skóre otváral Rímsky.

Druhá tretina bola v réžii hostí. Tí nastrieľali päť presných zásahov a donútili Ružinov k zmene na brankárskom poste. Avšak ani tretia tretina nepriniesla domácim úľavu a možnosť znížiť. Inkasovali ešte trikrát a napokon teda obišli z debaklom 2:8.

Richard Mráz (tréner Nitry): „Spokojnosť s výsledkom je veľká. Chalani podali disciplinovaný výkon, súpera sme predčili prakticky vo všetkých herných činnostiach.“

Dušan Danko (Ružinov): "Obrovské individuálne chyby jednotlivcov a mizerná hra v obrane rozhodla o tom, že sme dnes zaslúžene prehrali.“

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.8 (4 votes)