Tajomstvo v kolektíve


By Adriana Migrová - Posted on 02 október 2010

"Sme skvelá partia, darí sa nám strelecky a celý tím ťahá za jeden povraz," povedal pre MY Nitrianske noviny Michal Ecker.

 

 

Nováčik z Nitry rozpútal vo svojom meste hokejbalovú renesanciu. Nitra priviedla do svojho kádra tých najlepších z celého Slovenska a teraz sa stale neporaziteľným strojom, ktorý ničí jedného súpera za druhým. Do piateho kola nenašla svojho premožiteľa, možno i vďaka vylosovaniu, ktoré určilo na jeseň pre Nitru všetky stretnutia ako domáce.

"Myslím si, že tajomstvo úspechu je hlavne v kolektíve. Sme super partia, darí sa nám strelecky a celý tím ťahá za jeden povraz," povedal pre MY Nitrianske noviny Michal Ecker.

Práve Ecker patrí k veľkým ťahúňom mužstva. V posledných troch kolách si pripísal na svoj účet sedem bodov. V stretnutí proti Liptovskému Mikulášu sa zaskvel gólom a troma asistenciami.

"Nijako špciálne sa na to nesústredím. Snažím sa hrať svoju hru, prispieť k výkonom mužstva. Som rád, že sa mi takto darí a  dúfam, že to vydrží," uzavrel pre nitriansky regionálny denním Ecker.

Po poslednom stretnutí s Liptákmi bol spokojný aj tréner mužstva Richard Mráz starší. „Zápas hodnotím pozitívne. Súper nám veľa dovolil, mali sme dosť priestoru. Ale víťazstvo v každom prípade teší a dúfam, že nám to vydrží čo najdlhšie.“

Či nitrianska spokojnosť vydrží aj naďalej ukáže sobotňajší duel s Profisom Sharks.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.3 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.