Stratí Ružinov či Nitra auru neporaziteľnosti?


By fhbl.sk - Posted on 22 september 2010

Piate kolo prinesie viaceré zaujímavé stretnutia. Prinášame vám preview pred piatym kolom extraligy.

Stretnutie kola: Martin - Žilina

Čierny kôň: Skalica

Divácky najzaujímavejší zápas: Sharks - Ružinov

Najjednoznačnejšie stretnutie: Nitra - Liptovský Mikuláš

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť: Považská Bystrica - Vrútky

Očakávanie kola: Prebojujú sa Vrútky a LG aspoň do najlepšej osmičky?


13:00 Nitrianski Rytieri Nitra MHbO Liptovský Mikuláš Pod Zobor sa na body chodí iba ťažko. Zaváhal majster, sklamal i druhý finalista. Nepochodili ani Vrútky, či Žiar nad Hronom. Štafetu prevzal Liptovský Mikuláš, ktorý v tomto ročníku už raz prekvapil. Prekvapenie na horúcej nitrianskej pôde by však bolo ešte omnoho väčšie.


13:00 Sport Trend Žiar n/Hron ŠK 98 Pruské
Žiar si zatiaľ chodi iba po negatívne skúsenosti. Nováčik je však o to nabudenejší a o body sa na domácom ihrisku určite srdnato pobije. Výkony sa síce zlepšujú, výsledky nevyzerajú až tak hrozivo ako po prvom kole, no v kolonke body má Žiar stále nulu. Pruské nazažíva tiež práve najúspešnejší ročník a proti mužstvu nad Hronom si pôjde po povinné body.


13:00 ŠKB Izoglobal Martin HBC Žirafa Žilina
Martin na domácej pôde privíta Žilinu. Žirafa má na svojom konte tri body a proti Izoglobalu by rada prekvapila. V tomto boji je však favorit jasný.


11:00 Double Team Žirafa PB HBK Kometa Vrútky
Považania majú na konte výhru proti LG a o ďalšie prekvapenie sa budú chcieť postarať doma. Vrútky zatiaľ svojimi výkonmi neoslnili a ako hostia budú určite chcieť uspeiť. Podarí sa im to?


11:00 Team Sharks BA Reebok Ružinov BA
V bratislavskom derby čaká na "žralokov" ťažká úloha. Iba dve mužstvá zostávajú v tomto ročníku nepokorené. Ružinov sa vrátil na svoje predošlé postavenie a stále čaká na svojho premožiteľa. Podarí sa to práve bývalému Profisu?


13:00 HbK 87 Skalica LG Bratislava

Skalica po štyroch kolach nečakane zakotvila na štvrtej priečke. Záhoráci si poradili naposledy s Pruským a teraz ich čaká ďalší, možno ešte tvrdší oriešok. LG sa výkonnostne trápi, výkony majstra nie sú tým čo v minulej sezóne priviedlo mužstvo k titulu, no súpiska po maródke jasne naznačuje prečo. Zaskočí Bratislavu aj Skalica?

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)
Značky

trosku to sledujte ,ked sem nieco pisete,lg sa vykonnostne trapi,ale maju prestne ten isty uvod do sezony ako minuly rok prehra v martine prehra s povazskou a vyhra so zilinou,presne ako cez kopirak min sezonu.....trosku viac to treba sledovat a profesionalnejsie pisat,lebo mi to tu obcas pripada ze citam novy cas :D

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.