Slovenskú reprezentáciu do šestnásť rokov preverí medzinárodný Junior Bison Cup


By Adriana Migrová - Posted on 08 január 2016

Počas víkendu 6. a 7. februára preverí slovenskú reprezentáciu do šestnásť rokov Junior Bison Cup, ktorý sa bude premiérovo konať v Gajaroch.

V úvode februára čaká slovenských reprezentantov do šestnásť rokov zaujímavá previerka. Počas víkendu 6. a 7. februára si totiž v záhorských Gajaroch zmerajú sily so slovenskou i českou mládežníckou špičkou.

Okrem slovenskej reprezentácie U16 do Gajár totiž pricestujú české tímy HBC Svítkov Stars Pardubice a HBC Hostivař, ktoré v boji o prvenstvo doplnia HBC Ducks Košice a domací tím L2Hockey Gajary Flames. Na Junior Bison Cupe sa teda predstaví pätica popredných českých a slovenských mančaftov, ktoré poriadne preveria pripravenosť výberu trénerov Ladivera a Lišku.

Po špičkových seniorských turnajoch v podobe Flames Cupu a Víkendu hokejbalových šampiónov dostane slovo i mládež. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo do Gajár prilákať tak kvalitné obsadenie českých a slovenských výberov, ktoré slovenskú reprezentáciu dozaista poriadne preveria. Myslím si, že sa máme na čo tešiť,“ vraví organizátor podujatia Stanislav Libo.

Hlavným partnerom podujatia je spoločnosť Bison Sportswear, mediálnym partnerom je TOPhbl.sk. Z celého priebehu turnaja vám preto prinesieme aktuálne výsledky, informácie a štatistiky.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.