Slávik je presvedčený, že Skalica vonku dvakrát zvíťazí


By joziva - Posted on 21 máj 2019

Kouč Považanov Simon Teska mohol byť spokojný s nedeľňajším výkonom svojich zverencov.

Cez víkend sa rozbehla finálová séria extraligy seniorov a bola to skutočná hokejbalová nádielka. Rýchla hra z oboch strán, šance, napätie a množstvo energie, prúdiacej aj od divákov z oboch táborov. Takto má vyzerať športový sviatok!

„Prvá tretina v nedeľu vyšla podľa nášho plánu. Vytvorili sme si náskok a súpera sme prestrieľali. Potom prišlo poľavenie a Skalici sme dovolili vyrovnať. Našťastie, v závere sme opäť hrali to, čo sme si povedali a čo sme potrebovali. Klobúk dole pred celým mužstvom,“ povedal pre klubovú televíziu Považskej Bystrice tréner PROTEF-u Simon Teska.

Skaličania tak síce doma v prvom zápase zvíťazili, no z vedenia v sérii sa dlho netešili, nakoľko súper už v nedeľu vyrovnal na 1:1. Lukáš Slávik je však presvedčený o tom, že ide iba menšiu komplikáciu, ktorú jeho tím preklenie už v najbližšom dvojzápase.

„Bol to úžasný víkend. Prišli naši fanúšikovia, aj fanúšikovia Považskej Bystrice a boli výborní až na pár výnimiek. Urážanie rozhodcov sa mi totiž nepáči, ale v poriadku. Berme to objektívne tak, že sa hral výborný hokejbal z oboch strán. Je to finále, ako sme očakávali. Považania sú výborné mužstvo, ale dovolím si tvrdiť, že my u nich dvakrát vyhráme. Verím v to,“ skonštatoval vedúci tímu Skalice Slávik pre klubovú TV Považanov.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.