Skalica s prehľadom zdolala Považskú Bystricu

By hokejbal.sk - Posted on 12 september 2010

Na Záhorí sa dráma nekonala. Domáci viedli v druhej tretine o päť gólov.

Domáci hneď od úvodného buly zatlačili Bystičanov a v piatej minúte viedli 2.0. Do konca prvej časti ešte zvýraznili výsledok na 3:0. Druhá tretina zápasu sa odohrávala v podobnom duchu, a tak skóre narástlo až na 5:0 a hostia striedali brankárov. Potom prišiel rad aj na hostí a tí po výpadku domácej obrany po dvoch strelách z medzkružia skorigovali na 5:2. V tretej časti domáci zvýšili svoje vedenie až na hrozivých 8:2, no svojou nedisciplínovanosťou dovolili Považanom skorigovať skóre na konečných 8:5. V domácom drese sa blisol hatrickom dorastenec Martinusík.

HbK 87 Skalica 8:5 (3:0,3:2,2:3) Double Team Žirafa PB

Góly: 01:04 Martinusík(Kosík), 04:39 Válek(Kolínek), 10:15 Martinusík(Kolínek), 16:49 Jablonický, 18:52 Galbavý(Sobol), 28:37 Sobol(Sofka), 31:30 Martinusík(Vadík), 37:20 Vadík(Ranmpáček)- 18:53 Kalero(Samaj), 21:02 Šamaj(Tatár), 37:42 Krúpa, 39:38 Šamaj(Hreňák), 43:09 dodok(Kalero)

Strely: 30:33, Vylúčenia: 8:8, Využité: 2:2, V oslabení: 1:0, Rozhodovali: Tarnai, Malovec, Divákov: 30.