Senec: Watberg urobil so súperom rýchly proces a je opäť šampiónom

By Ján Ivančík - Posted on 04 jún 2014

Watberg je v Senci neporaziteľný, opäť sa stal ligovým šampiónom.

Senecké finále má svojho víťaza. Stal sa ním Watberg senec po bitke s "diablami" z Petržalky. Prvý duel bol mimoriadne vyrovnaný a rozhodli ho až samostatné nájazdy, druhé stretnutie sa ale nieslo v jasnej réžii Watbergu.

Watberg Senec - Devils Petržalka   8 : 1  (5:0 0:0 3:1)

Ladislav Kováč (Devils): "Súper prišiel v plnej sile a rozobral nás už  v prvej tretine. Stal sa absolutným víťazom. Myslim, že celá liga je na Watburg hrdá. Vo finálových zápasoch sme  doplatili na úzky káder a nedokázali sme nahradiť straty . Proti tak silnému tímu, dve formácie nemajú moc šancí na úspech. V ikriminovanej situácii s predĺžením sme zostali odignorovaní, tak ako to na Slovensku chodí. Aj keď s odstupom času sa rozhodca ospravedlnil kapitánovi Sharks a priznal, že malo nasledovať predĺženie. Dúfam, že senecká liga bude pokračovať v nastolenom trende "fair-play"."

Marek Miko (Watberg Senec): "Do druhého finálového zápasu sme nastupovali s úmyslom finálovú sériu ukončiť a k tomu sme prispôsobili taktiku. Neustály pohyb a napádanie súpera pri rozohrávke nám priniesli v prvej tretine vedenie 5:0 a prakticky bolo rozhodnuté. Úvod sezóny nám po pravde moc nevyšiel, ale nakoniec sme sa vyštverali v základnej časti na druhú pozíciu a stúpajúcu formu dokázali pretaviť do piateho triumfu v rade. Chcel by som spomenúť hráčov nášho finálového súpera Devils Petržalka, ktorí pred zápasom prišli za mnou a povedali že sa nestotožňujú s tým čo bolo povedané a publikované v posledné dni na adresu Watbergu Senec, za čo im veľmi pekne ďakujem. Samozrejme by som rád poďakoval mojim spoluhráčom a fanúšikom a všetkým, čo nás celú sezónu sprevádzali a verili že aj piatu sezónu existencie Watbergu Senec zakončíme na najvyššej priečke. Budúci víkend nás čaká Országh cup, na ktorý sa nesmierne tešíme a kde ukončíme túto úspešnú sezónu."

Zápas o tretie miesto:

Team Sharks - Orly Modra   6 : 5 po s.n. (1:3 2:1 2:1)

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

moje čerstvé pozápasove slová vyšli von až teraz. a zase rozburili hladinu :)

sa to vyriešilo.... pod koberec... ale to neznamená, že to všetci prijali v pohode.

páni nestranný nemám už viac čo k tomu dodať, ja sa môžem pozrieť každému rovno do oči a skúste vy príjsť za mnou a urobiť to

Pán Kováč.

Je to Vás subjektívny názor, ktorý ani nie je pravdivý, všetko bolo vyriešené a prijali to v pohode okrem Vás.

Nikto sa neospravedlnil kapitánovi SHARKS, je to čisto Váš výmysel, aby ste si dokázali svoju pravdu (smutné je, že všetci zainteresovaný vedia, že ju nemáte).

Majte na to všetko svoj názor ,ale napíšte si to do komentu a nezneužívajte stránku www.tophbl.sk ako redaktor, aby ste tu obviňovali, ohovárali a zavádzali všetkých koho Vám napadne.

Vy si myslíte, že máte pravdu vždy a keď zistíte, že ju nemáte, tak rovno píšete nenormálne klamlivé články, ktoré sú čisto vyjadrením Vašeho názoru (ešte aj zakryté "akože vyjadrením niekoho iného, čo o tom ani netuší") a bez zistenia pravdy.

Takto sa práca redaktora nerobí...

presne tak, ako je aj klamstvo že sa rozhodca priznal a ospravedlnil sa kapitánovi mužstva Sharks, že malo nasledovať predľženie!!! už by stačilo pán tkzv."redaktor" !!

nerozumiem preco sa k niektorym veciam nevyjadruje kapitan muzstva ale emotivny hrac.

inkriminovana situacia okolo predlzenia neostala odignorovana ako spomina L.K.. Bola totiz zvolana schodza kde sa zistilo ze predlzenie nebolo odhlasovane pred plyoff cize rozhodcovia postupovali spravne ked nariadili hned samostatne najazdy...cize znovu pan L.K. zavadza svojimi vyjadreniami. Nemam nic spolocne s ani jednym muzstvom ale informacie by sa mali podavat pravdive.