Rytierom stačilo na deklasovanie Prosfisu osem minút

By Michal Runák - Posted on 27 november 2011

Profisáci nedokázali zopakovať svoj výkon zo včerajšieho derby.

ŠK Profis 32 Bratislava 1:10 (1:1, 0:7, 0:2)HBK Nitrianski rytieri Nitra

Góly: Regula (Gucký) - Beniač (Káčer), Maděra (Mráz, Cajchan), Kašša (Ďurický, Martiška), Ďurický (Kašša, Hrivnák), Mach, Ďurický (Maxin, Hrivnák), Beniač (Káčer), Kašša (Ďurický, Káčer), Riegel (Kučerka, Mach), Tary (Thron)

Vylúčenia: 3:5 Presilovky: 0:0 Oslabenia: 0:2 Rozhodovali: Chmela - Kralovič Diváci: 40

PROFIS: Šajar, Vasil, Pothe, Gemeran, Mikoczi, Gucký, Bors, Kontura, Ondrík, Maier, Katona, Csicsay, Regula

NITRA: Haviar, Petrík, Titka, Maxin, Káčer, Martiška, Tary, Javorčík, Hrivnák, Ďurický, Kašša, Hraško, Thron, Beniač, Mráz, Maděra, Cajchan, Mach, Kučerka, Riegel

Pritom to vyzeralo veľmi sľubne. V desiatej minúte ušiel domáci Regula a rysovala sa ďaľšia prekvapivá zápletka. Zakrátko však vyrovnal Beniač a v druhej tretine dali Rytieri dôrazne najavo, kto bude dnes v Petržalke pánom. Behom ôsmich minút zťažili konto gólmana domácich siedmimi gólmi. Po tom štvrtom Šajara vystriedal včerajší hrdina Vasil, no na rozbehnutú Nitru to už nestačilo. V tretej tretine mali domáci aj vďaka poľaveniu hostí možnosť skorigovať stav, niekoľko šancí mal najmä Katona. Naopak, Nitrania zaťažili konto Profisu ešte ďaľšími tromi gólmi a výsledok tak pre domácich nie je vôbec lichotivý.

VLADIMÍR PÁLINKÁS"Ďakujeme Nitranom za mikulášsku nádielku, neviem kedy im to vrátime (smiech). Včerajší zápas nám zobral veľa síl a proti takému súperovi akým Nitra je, nemôžeme nastúpiť s desiatimi hráčmi."

RICHARD MRÁZ: "Z našej strany jednoznačný zápas, súperovi zrejme zobral veľa síl včerajší duel. Rozhodla druhá tretina, kde sme strelili dva góly v oslabení, tam bol kľúč k nášmu víťazstvu. Čakal som od domácich viac odporu, ale s jedenástimi hráčmi sa bojuje ťažko."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)