Rozbehnutý stroj z Považia nezastavilo ani Pruské

By TOPhbl.sk - Posted on 01 október 2011

Double Team aj v šiestom kole funguje ako dobre namazaná mašina.

Považskej Bystrici vychádza štart v novom extraligovom ročníku na neuverenie. Po šiestich kolách je Double Team jediným konkurentom Nitry bez porážky. Pruské si, naopak, vedelo predstaviť i lepší úvod.

V prvej tretine sa viac darilo domácim. Prvé dejstvo prinieslo iba jeden gólový zásah, o ktorý sa postaral Šamaj. Druhá tretina znamenala dokonca zvýšenie náskoku domácich, na čo ŠK 98 odpovedal iba gólom Kučeru. Po tridsiatich minútach hry tak svetelná tabula ukazovala stav 3:1.

Ani záverečná pätnásťminútovka hosťom nevyšla. Double Team potvrdil svoju dominanciu na skórovanie ďalších dvoch zásahov, čím zvýšil skóre na celkových 5:1. Prušťania ešte prikrášlili gólový sumár v poslednej sekunde zápasu z hokejky Kyselicu. To však na body stačiť nemohlo, a tak považská séria trvá i naďalej. Pruské je po šiestich kolách na deviatej priečke.

Double Team Považská Bystrica 5:2 (1:0,2:1,2:1)ŠK 98 Pruské

Góly: Šamaj 2, Tatár, M. Krúpa, Škrabko – Kučera, Kyselica

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (2 votes)