Roušalov recept na výhru: Vyspať sa a naraňajkovať


By Ján Ivančík - Posted on 20 marec 2011

"Vedeli sme, že nás nebude po sobote čakať nič ľahké. Sme radi, že sme to víťazne zvládli a vyhrali 3:2," povedal pre TOPhbl.sk Čech Adam Roušal.

Česi môžu odísť z Nitry spokojní. Prvý zápas dokázali uhrať na remízu, v nedeľu sa tešili dokonca z výhry. Nejak podobne si prípravný dvojzápas so Slovenskom zrejme predstavovali ešte pred príchodom.

V nedeľu sa hralo v skutočne extra rýchlom tempe. Sem-tam bolo loptičku ťažké aj sledovať. Čechom tento štýl vyhovoval, bojovali a zvíťazili.

"Vedeli sme, že nás nebude po sobote čakať nič ľahké. Sme radi, že sme to víťazne zvládli a vyhrali 3:2," povedal pre TOPhbl.sk Adam Roušal.

Oproti sobote nastúpil v českých dresoch akoby iný tím. Iná discpilína, iný výsledok. "Tento raz sme za sebou nemali ťažkú cestu. Vyspali sme sa, naraňajkovali poriadne a pripravili sme sa na zápas. Výsledok sa dostavil," vyslovil sa Roušal

Už v prvej minúte hrali hostia za stavu 0:1. To ich však nepoložilo a dokázali rýchlo odpovedať. Možno ešte rýchlejšie, než sa čakalo. "V sobotu sme dali rýchly gól my a Slováci to dokázali otočiť, tento raz to bolo naopak. Som rád, že sa to podarilo," vyslovil sa šikovný český hokejbalista.

Roušal bol v nedeľu vyhlásený za muža dňa. Aj napriek tomu zostal skromný. "Dal som gól, ale myslím, že najlepší som nebol. Hrali sme ako tím, vyhrali sme ako tím," zakončil rozhovor Adam Roušal.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.