Pruské si vylepšilo chuť jasným triumfom nad Profisom

By TOPhbl.sk - Posted on 24 október 2011

Profisu sa naďalej nedarí, Pruské získalo v Bratislave jednoznačný triumf.

Prvá tretina vyšla o poznanie lepšie hosťujúcemu tímu. Pruské nezažíva práve optimálny začiatok sezóny, no dokázalo, že na doposiaľ posledný Profis to vie. Už v štvrtej minúte sa presadil Chotár a poslal svoj tím do vedenia. ŠK 98 však týmto neskončilo. V dvanástej minúte hry zvýšil na 2:0 presným zásahom Doskočil.

V druhej časti sa domáci museli chytať za hlavy. Na 3:0 totiž zvyšoval Fumač, pričom tento gól vsietil počas vlastného oslabenia. Až do 25.minúty čakali domáci na svoj prvý zásah. Na rozdiel dvoch gólov znižoval Biben. Profis sa však neradoval dlho, pretože už o dvadsať sekúnd zvýšil náskok svojho tímu Kučera a následne sa v dvadsiatejdeviatej minúte po nahrávke Doskočila presadil Minárik.

Tretie dejstvo gólovú radosť neprinieslo ani na jednej strane a tak Prušťania cestovali z hlavného mesta s jasnou výhrou rozdielom štyroch zásahov.

ŠK Profis 32 Bratislava 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) ŠK 98 Pruské

Góly: Biben - Chotár, Doskočil, Fumač, Kučera, Minárik

Vylúčenia: 5 + 10 - 5

Profis:Nociar, Maier, Pöthe, Sýkora, Regula, Vasil, Šajar, Ondrík, Csicsay, Biben, Príbela, Bors, Gucký, Turčan, Gemeran
Pruské: Moško, Bielik, Chotár, Huňa, Minárech, Kolman, Fumač, Škultéty, Gregorík, Minárik, Buday, Šišovský, Kučera, Pecucha, Buday, Doskočil