Pruské nedalo Liptákom šancu

By fhbl.sk - Posted on 05 september 2010

V prvom kole roztrieľalo Pruské nováčika z Liptova rozdielom triedy + FOTO.

Nováčik Pricestoval do Pruského v omladenej zostave. Prvá tretina začala opatrne na oboch stranách. Domáci si na začiatku vytvorili niekoľko veľmi dobrých gólových príležitosti, ktoré však ostali nepremenené. Postupne sa hra vyrovnala a hostia hrozili rýchlymi protiútokmi. V ôsmej minúte po nahodení za bránu Liptákov zabojoval Gavač a po chybe obráncu otvoril skoré zápasu 1:0. Tento gól hostí otriasol a v desiatej minúte po nahrávke Harára zvyšoval Bakoš 2:0. Potom hostia dosť poľavili a v presilovej hre opäť Bakoš zvýšil na 3:0. Druhá tretina začala v réžii domácich a hostia ohrozovali domácu bránu väčšinou len po buly v obrannom pásme Pruského, po ktorom si občasne vytvorili tlak pred domácou bránou. Vo štvrtej minúte hostia hrali presilovku v ktorej rozohrávku obráncu zachytil Škultéty a po brejku nádherne naservíroval loptičku Fumačovi 4:0. V siedmej minúte domáci zatlačili hostí v obrannom pásme, na nahrávku Maděru si medzi kruhy nabehol Buday O. a zvýšil na 5:0. Tretia tretina sa už iba dohrávala a za Pruské postupne zvyšovali na 6:0 Bakoš, 7:0 Fumač a skóre zápasu uzatvoril Buday O. 8:0.

13:00 ŠK 98 Pruské 8: 0 (3:0,2:0,3:0) Liptovský Mikuláš

Góly: Bakoš 3, Fumač, O.Buday po 2, Gavač

Domáci: brankár- Moško (Šišovský), obrana :Gregorík-Chotár, Kyselica- Buday O., Pavlačka útok: Gavač-Maděra-Bakoš, Fumač-Škultety-Harár, Suchánek- Pecucha-Ilončiak
Tréner : Cíbik F.

H
ostia: brankár -Púček, Kondela, Fialka, Poruben, Holbus, Javorka, Cibuľa, Heumann, Petrik, Zrník, Kráľ, Mitošinka, Balažovič, Paprčka
Tréner : Heumann R.

zdroj, foto:  SHbÚ

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.2 (5 votes)