Profis si od Liptákov vybojoval ďalšie body

By TOPhbl.sk - Posted on 10 október 2011

V ôsmom kole sa Profisu podarilo opäť bodovať.

Liptáci nabudení úspechom cestovali do Bratislavy. Profis však mal o motiváciu postarané, sobotňajšiu prehru chcel čo najskôr odčiniť a poradilo sa mu to.

Mikulášania v sobotu doma po výbornom výkone zdolali 6:3 Žiar nad Hronom, v nedeľu sa predstavili v Bratislave, kde bol ich súperom tím Profisu. Hostia chceli v hlavnom meste zabodovať, čo sa im v úvode takmer podarilo. Začal sľubne, vytvorili si šance, ale skóre otvorili po nedôraznosti obrany domáci hráči.

Po oddychu Bratislavčania pritvrdili, Pučeka častejšie ohrozoval strelami. Druhý gól pridali počas početnej výhody po skrumáži pred bránkou Liptovského Mikuláša. Liptáci znížili dve minúty pred koncom prostrednej časti hry zásluhou kanoniera Branislava Javorku.

Posledná tretina sa začala náporom hráčov Mhbo Géci, skóre ale zvýšili domáci hráči. Hra sa vyrovnala, hosťom sa podarilo znížiť už len počas hry bez brankára opäť zásluhou B. Javorku.

zdroj: mikulas24.sk

ŠK Profis 32 Bratislava 3:2 (1:0,1:1,1:1) MHbO Géci L. Mikuláš

Góly: Sýkora, Mikóczi, Gemeran - B Javorka 2

Zostavy:

Liptovský Mikuláš: Púček - S. Javorka, Holbus, Fiala, Hlavatý, Balažovič, B. Javorka, Plevák, Zrník, Chovan, Dorník, Struhár, Teniak.

Profis: čoskoro doplníme

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)