Prišli sme na Slovensko posunúť náš tím k mnohým výhram, tvrdia fínski fanúšikovia


By joziva - Posted on 05 jún 2010

Fínsko neobohatilo európske majstrovstvá v Bratislave iba po hernej stránke ale i výnimočnými divákmi.

Len čo sa na bratislavskom štadióne objavili hráči v čiernych dresoch so sliepkou na hrudi, nechýbal ani pätnásťčlenný zástup fanúšikov. O tom, že nešlo o žiadnych "jadierkových divákov" vás presvedčia i fotografie zo strenutia.

"Očakávame od tohto turnaja množstvo dobrých zápasov a veľa hluku, ktorý tu vytvoríme," svorne sa zhodli fanúšikovia fínskeho mužstva Pelikassit.

K správnemu hokejbalu patria aj správni diváci, ktorí vytvoria tú správnu atmosféru."Prišli sme z mesta Tampere. Sme na takomto turnaji prvý raz, nemôžeme teda očakávať nič. Uvidíme čo sa bude diať," tvrdia fanúšikovia hokejbalu.

Hokejbalistom Pelikassitu sa nepodarilo prebojovať do semifinále a to je pre fanúšikov veľkým sklamaním. Od Fínov sa očakávalo, že by mohli byť čiernym koňom turnaja."Od nášho mužstva chceme veľa výhier, veľa bojovnosti a po turnaji prvú priečku," zneli slová fanúšikov, ktoré sa však už nenaplnia.

Fíni svojim miláčikom napriek nepriaznivým výsledkom vždy veria. "Máme skvelú defenzívu ale sme silní i v útoku. Odporúčam sa teda pozerať na súperovho brankára a to, ako prežije náš útok."

A ako sa páči divákom usporiadateľské mesto? "Bratislava je veľmi pekné mesto, avšak sme z neho ešte veľa nevideli. Potulujeme sa zväčša okolo štadióna, takže prechádzky po meste nás iba čakajú."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
14 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.