By TOPhbl.sk - Posted on 06 marec 2011

Hrdinom duelu na Považí dvojgólový Mach.

Double T. Žirafa P.B. 1:3(0:2,1:0,0:1)Nitrianski Rytieri

Góly: M.Krúpa – Mach 2, B.Thron

Hostia z Nitry cestovali na Považie v jasnej pozícii favorita. Tabuľkový rozdiel hovorí jasnou rečou a "rytieri" si nepripúšťali nič, iba jednoznačný bodový zisk.

Gólové skóre sa menilo v siedmej minúte. V presilovej hre hosťujúci Mach strieľal úvodný gól stretnutia. V štvorminútovej presilovej hre, ktorú mali "rytieri" k dispozícii padol aj druhý gól a to v 9.minúte. Opäť v ňom mal prsty Mach. Hra sa následne vyrovnala.

Druhá tretina patrila domácim. Ako jediný sa v tejto časti presadil Krúpa. O stretnutí sa napokon rozhodlo v poslednej tretine, kde si už Nitra udržiavala vedenie a v poslednej minúte Thron stanovil na konečných 1:3 pre Nitrianskych Rytierov.

Richard Mráz st., (tréner Nitry) pre My Nitrianske noviny: „Zápas bol veľmi podobný tomu s Pruským. Súper sa snažil narúšať našu kombináciu, pozorne bránil. S víťazstvom sme spokojní, sme na prvom mieste a verím, že tam budeme aj po základnej časti.“

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.7 (3 votes)