Považanom dochádza para, pokoril ich nováčik

By TOPhbl.sk - Posted on 22 október 2011

Jokerit získal cenné body za ľahké víťazstvo nad Považskou Bystricou.

Považská Bystrica už iba sníva o časoch zo začiatku sezóny. Double Teamu sa nedarí tak ako pred niekoľkými kolami. Jokerit si Žirafy vychutnal rozdielom štyroch gólov.

Hostia začali lepšie. Už v siedmej minúte rozvlnil sieť Považanov Dudík po nahrávke Kováča počas presilovej hry. Domácim sa na tento gól podarilo odpovedať ešte v rovnakom dejstve. V trinástej minúte skóroval Kuric.

V druhej časti hry sa podarilo hosťujúcemu tímu dostať do vedenia v priebeuh dvoch minút. Dvojgólové manko už domáci nedokázali skorigovať. Najprv sa v 27.minúte hry presadil Válek, o minútu neskôr to bol Porupčan.

V tretej časti hry nevyužili domáci dve ponúknuté presilové hry hneď v úvode. Petržalčania, naopak, skórovať neodmietli. V poslednej dvojminútovke pridali ďalšie dva góly Válek a Kováč, čím stanovili skóre na 1:5.

Double Team Žirafa P. Bystrica 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)Jokerit Petržalka