Pilsen Cup: Ružinov vo finále podľahol českej "dvadsiatke", naša U20 na siedmej priečke


By TOPhbl.sk - Posted on 12 február 2018

Pilsen Cup je tradičnou previerkou popredných tímov pred začiatkom jarnej časti. Slovenskí zástupcovia sa v tuhej konkurencií nestratili.

Výsledky stretnutí Pilsen Cup-u:

Piatok - 9. februára 2018:

11:45 Česko U20 – SHC Grenchen-Limpachtal 4:2 (3:1, 1:1) 
8. Šimůnek (Hrabár), 8. Sýkora (Prokop, Faderlík), 12. Singer (Kyclt), 27. Vobruba (Sýkora) – 10. Aegerter (Kiener), 19. Kris (Frkáň)


13:00 SHC Belpa 1107 – West Coast Express 2:0 (2:0, 0:0) 
10. Faina (Kaltenrieder), 12. Faina (Schnaubelt)


14:15 HC Kert Park Praha – Leaders Ružinov Bratislava 3:0 (0:0, 3:0) 
17. Wrobel (Kruček), 27. Dejneka (Zvonek, Šperl), 28. Pala (Kruček, Fejfar)


15:30 HBC Plzeň – Slovensko U20  4:0 (1:0, 3:0)
4. Drož (Benedikt), 16. Švarc, 18. Hanuš (Švarc), 28. Ulč (Lokajíček)


16:45 SHC Grenchen-Limpachtal – Leaders Ružinov Bratislava 2:3 (1:2, 1:1) 
14. K. Röthlisberger, 19. Sterchi (Aegerter, Stäheli) – 9. Hlavačka, 15. Danko, 26. Jašo (Horváth, Danko)


18:00 West Coast Express – HBC Plzeň 1:4 (1:0, 0:4) 
7. Ceraldi (Rodonets) – 16. Malý (Kunzmann, Hanuš), 24. Benedikt (Forejt), 27. Lokajíček (Valenta, Gřonka), 30. Polívka (Benedikt, Ulč)


19:15 Česko U20 – HC Kert Park Praha 1:4 (1:2, 0:2)
6. Malina (Král) – 2. Zvonek (Wróbel), 3. Nýdl (Pala), 24. Zvonek (J. Kruček, Dejneka), 26. Fejfar (Pala)


20:30 Slovensko U20 – SHC Belpa 1107 1:4 (1:1, 0:3) 
15. Špírek (Študenc, Čepišák) – 14. Schnaubelt (Müller), 25. Schnaubelt (Müller), 27. Faina (Fl. Bohnenblust), 29. Bütikofer




Štvrtok 10. februára 2018:

09:30 Leaders Ružinov Bratislava – Česko U20 2:1 (1:0, 1:1) 
9. Jašo (Czanik), 21. Hajduk (Polák) – 22. Majer (Prokop)


10:45 Slovensko U20 – West Coast Express 3:3 (1:1, 2:2) 
14. Babinský, 21. Gabčo (Študenc), 24. Čepišák (Bajánek) – 14. Rímský (Grendel), 18. Ceraldi, 26. Stefan (Oščipovský)


12:00 HC Kert Park Praha – SHC Grenchen-Limpachtal 1:1 (1:1, 0:0)
8. Čejka (Zvonek) – 4. Frkal (Rindlisbacher)


13:15 HBC Plzeň – SHC Belpa 1107 4:1 (4:0, 0:1) 
2. Valenta (Gřonka), 3. Drož (Ulč, Lokajíček), 3. Gřonka (Valenta), 6. Ulč (Lokajíček, O. Benedikt) – 17. Fahrni (Schnaubelt)


15:30 Leaders Ružinov Bratislava – West Coast Express (ŠF) 2:0 (1:0, 1:0) 
15. Danko (Horváth), 26. Horváth


16:45 SHC Belpa 1107 – Česko U20 (ŠF) 2:3 (2:0, 0:2 - 0:0) sn
3. Faina (Kaltenrieder), 3. Müller (Bohneblust) – 20. Fanderlík, 30. Kubišta, rozh. náj. Zajíček


18:00 HC Kert Park Praha – Slovensko U20 (ŠF) 3:1 (0:1, 3:0) 
18. Zvonek (Wróbel, Danko), 23. Fejfar (Pala, Kruček), 28. Plzák (Wróbel) – 12. Študenc (Kloc)


19:15 HBC Plzeň – SHC Grenchen-Limpachtal (ŠF) 1:2 (0:1, 1:1)
27. J. Benedikt (Vodrážka, Malý) – 12. Aegerter (Kiener), 22. Kiener (Aegerter)




Nedeľa 11. februára 2018:

09:00 West Coast Express – Slovensko U20 (7. - 8.) 2:3 (0:2, 2:1)
25. Celardi (Findura), 30. Celardi (Rímský) – 5. Bánoczký (Chromiak, Farbák), 12. Gabčo (Gajdoš, Kloc), 17. Bánoczký (Babinský, Relovský)

West Coast Express: Brečka (Slavin) – Catchpole, Battye, Kostyšák, Findura – Harmenzon, Ceraldi, Rodonets, Grendel, Stefan, Sidhu, Surbey, Oščipovský, Rímský_

Slovensko U20: Talár (od 17. Mlnarčík) – Knesl, Reľovský, Farkaš, Gajdoš, Brixi, Farbák, Babinský, Bajánek – Kľoc, Cerjan, Bánoczký, Miklas, Hošala, Študenc, Gabčo, Chromiak, Špírek, Luhový, Čepišák, Kantorek


10:15 HBC Plzeň – SHC Belpa 1107 (5. - 6.) 2:3 (1:1, 1:1)sn
6. O. Benedikt (Pejchar), 23. Malý (Švarc) – 6. Schnaubelt (Faina), 23. Filípek (Müller), rozh. náj. Faina


11:40 Leaders Ružinov Bratislava – SHC Grenchen-Limpachtal (SF)3:0 (2:0, 1:0)
3. Jašo (Czanik, Danko), 10. Jašo (Křižan, Danko), 30. Modrič (Gregorík)


13:00 HC Kert Park Praha – Česko U20 (SF) 0:4 (0:2, 0:2)
9. Šimůnek (Zajíček, Král), 12. Sýkora (Hrabár), 26. Zajíček (Moravec), 29. Holec


14:20 HC Kert Park Praha – SHC Grenchen-Limpachtal 4:1 (1:0, 3:1)
13. Rozenberg (Pala), 16. Čejka, 17. Wróbel (Danko), 20. M. Kruček (Zvonek) – 21. Sterchi (Rindlisbacher)


15:30 Česko U20 – Leaders Ružinov Bratislava (Finále) 4:1 (2:0, 2:1)
8. Zajíček (Šimůnek), 11. Moravec (Malina), 19. Malina (Fanderlík), 22. Fanderlík (Holec) – 19. Behúl

foto: hbcplzen.cz

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 18 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.