Nitra pozýva všetkých fanúšikov na šláger proti "žralokom"


By joziva - Posted on 30 september 2010

Extraligista z Nitry pozýva na najbližší duel proti Profisu Sharks, je pripravené aj prekvapenie.

"HbK Nitiranski Rytieri pozývajú všetkých fanúšikov športu na sobotňajšie extraligové kolo, v ktorom sa stretnú dva najlepšie tímy v prebiehajúcej sezóne. Hokejbal sa stáva čoraz popularnešjí a v Nitre sa ľudia majú na čo pozerať. Sú vytvorené výborne podmienky ako pre hráčov, tak aj pre divákov. Veľkou výhodou je krytá hala, kde sa dá stretnutie pokojne sledovať za akéhokoľvek počasia. K dispozícii je bufet, sociálne zariadenia naozaj na vysokej úrovni," povedal zástupca nitrianskeho klubu Martin Podlucký a na margo najbližšieho extraligového stretnutia doložil: "Organizatori pripravili pre divákov tombolu o hodnotné ceny. Pride k nám mladé ale veľmi dobre technicky vybavené mužstvo. Žraloci sú doslova šťukou tohto ročníka a ich bojovnsoť je priam ukážková."

Zápas sa začína o 13:00 na vedľajšej ploche zimného štadióna v Nitre. Vstup je voľný.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.5 (2 votes)
Značky

Pred zápasom so "žralokmi" bude mať náš tréner plné ruky práce so zostavením kádra. Reprezentantov Hrivňáka a Ladivera čakajú operácie kolien, ktoré ich vyradia na podstatnú časť jesennej sezóny, R. Kašša dostal dištanc od disciplinárky na 5 zápasov, Balaška leží s horúčkami v posteli a dnes na tréningu sa ukázalo niekoľko daľších maródov (vrátane brankára Haviara). Uvidíme ako sa ich viróza vykrištalizuje do soboty. Tieto riadky nie sú určite žiadne alibi, nakoľko tréner Mráz má k dispozícii široký káder hráčov a požíva absolútnu dôveru vedenia nášho klubu, veríme, že i tentokrát si poradí a postaví víťaznú zostavu. Sharks sú výborný tím a sme presvedčení, že preveria naše kvality. Sobota bude veľkým sviatkom slovenského hokejbalu v meste pod Zoborom.

na toto si musíte v extralige zvyknúť, jedna vec je odohrať všetky zápasy prvej polovice doma, druhá vec bude, keď budete mať cestovať po Slovensku a hrať s hráčmi, ktorí vám na tieto zápasy prídu... zranenia, choroby, či nenastúpenie na zápas z dôvodu pracovných povinností je úplne bežné, takže musíš hrať s tým, čo ti príde...a s týmto sa trápia všetci, nielen vy:) a k autorovi článku, neviem, z čoho súdiš, že práve nitra a sharks sú najlepšie mužstvá extraligy, keď nitra odohrala zatiaľ všetko iba doma a sharks ešte okrem ružinova nemal "ťažšieho" súpera, aj keď hrá určite dobre...určite to bude kvalitný a dramatický zápas medzi dobrými mužstvami, no najlepšie mužstvá sa ukážu až na konci vo finále:) a netvrdím, že to nebude niekto z týchto dvoch, ale použil si v článku predčasné závery:)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.