Na Sharks rýchlym gólom, na LG srdcom a chuťou zvíťaziť, myslí si Dzuriak


By Ján Ivančík - Posted on 22 október 2010

"Hetrik poteší vždy, no pre mňa sú dôležitejšie tímové výsledky ako individuálne štatistiky," tvrdí hrdina Liptovského Mikuláša z posledného kola Milan Dzuriak.

V ôsmom kole extraligy sa Liptáci stretli so súperom, ktorý je z "ich cenovej kategórie". Súboj Žiaru nad Hronom s Liptovským Mikulášom mal v sebe značnú dávku motivácie, veď porazený klesol na tabuľkové dno. Napokon sa tešili hráči MHbO.

"Myslím si, že rozhodlo srdce a veľká chuť nášho tímu konečne vyhrať po dlhom čase," povedal v rozhovore pre fhbl.sk Milan Dzuriak. Práve tento muž sa stal hrdinom svojho družstva, keď vsietil do siete Žiaru tri góly. "Tri góly potešia každého hráča, no pre mňa sú dôležitejšie tímové výsledky ako individuálne štatistiky," doložil Dzuriak.

Mikuláš nečaká v dvojkole nič ľahké. Dva bratislavské výbery, ktoré pricestujú sú hladné po výhrach. Na úvod to bude v sobotu Profis Sharks. "Na súpera by mohlo platiť, že hráme doma. Musíme na nich vybehnúť a dať rýchly gól - dva. Potom budeme mať priestor aby sme v kľude kontrolovali vývoj zápasu," skúsil nájsť recept na "žralokov" tretí najproduktívnejší hráč L.Mikuláša.

Zrejme ešte o čosi náročnejší by mal byť zápas s LG TPS. Úradujúci majster sa rozbieha, čo potvrdil v poslednom kole, keď z trónu zosadil Ružinov.

"V tomto zápase musíme byť hlavne pozorní v obrane. Nesmieme dostať rýchly alebo zbytočný gól, pretože to by mohlo hrať významnú úlohu. Myslím si, že v takomto dueli rozhodne srdiečko a väčšia chuť po víťazstve," zakončil Dzuriak, ktorý nazbieral v štyroch stretnutiach štyri kanadské body.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.