V búrlivom stretnutí Martin triumfoval na Považí.

D.Team Žirafa PB 1:3(0:2,1:0,0:1)ŠKB Izoglobal Martin

Góly: A.Hrenák – Jakubčo, Chlebec, Kollár

Vylúčenia: 10+3x10 OT, 2xTH-15 Využité: 1-0

Považská Bystrica: Rezák, Ďurkech, Repáč, Strhák, Tatár, Hrenák, Krúpa, Macháč, Koleno, Škrabko, Lukáč, Choreň, Krúpa, Koleno, Hrenák, Dodok, Gajdoš
Martin: Fodrek, Michnáč, Chlebec, Wagner, Bieleny, Podhorský, Fedor, Nauš, Ivády, Jurošek, Polerecký, Zluky, Kollár, Žulko, Jakubčo, Lihan, Silvester

Mimoriadne búrlivý priebeh nabralo meranie síl Považskej Bystrice s Martinom. Rozhodcovia udelili až dvadsaťpäť menších trestov, traja muži z Považia dostali desaťminútový osobný trest, dvaja hráči duel nedohrali. Zaujímavosťou je, že iba jedna presilová hra bola využitá.

Lepší úvod do stretnutia mali hráči hostí. Martinu sa v úvodnej časti podarilo vsietiť dva presné zásahy. Skóre otváral v deviatej minúte Jakubčo po asistencii Bieleného. Druhý presný zásah pridal v trinástej minúte Chlebec, asistenciu si propísal Silvester.

Druhá herná časť vyšla lepšie domácim. Kontaktný gól sa podarilo vsietiť Hrenákovi a domáci teda stáli reálne pomýšľali na bodový zisk proti veľkému favoritovi z Martina.

Tretie dejstvo prinieslo rozuzlenie zápasu. Na 3:1 pre Martin zvýšil Kollár v tridsiatejdeviatej minúte zápasu.

Double Team bude mať v nadchádzajúcom stretnutí zrejme problém so zložením kádra, nakoľko viacerí hráči dostali trest v hre.