Na Mamut Cupe iba päť mužstiev, Praha nedocestovala


By Ján Ivančík - Posted on 05 jún 2011

Iba pár hodín pred začiatkom Mamut Cupu oznámil výber Prahy svoju neúčasť + FOTO.

V Nitre sa cez víkend dohrávajú súboje o Mamut Cup 2010. Podujatie slúži najmä ako príprava Slovenska pred blížiacim sa svetovým šampionátom v Bratislave.

V sobotu sa odohrali zápasy základných skupín. Zrejme tým najzaujímavejším bol duel Kežmarku s Nitrou, ktorý sa skončil vyrovnane 2:2.  Podrobné výsledky prinesieme neskôr.

V nedeľu sú na programe zvyšné dueli zo základnej skupiny. O desiatej sa stretne Slovensko s Kežmarkom. O dvanástej pokračuje program bojom HKL-MJM Petržalka s Nitrou. O jednej je na pláne zápas Slovensko - Kežmarok a o druhej ukončenie v podobe Slovensko - Nitra. Do finálovej skupiny teda postúpili najlepšie tri tímy zo základnej skupiny. Petržalka skončila predposledná, z piatich miest patrí posledné výberu Maďarska. Našich južných susedov výber Slovenska rozdrvil nekompromisne 15:0.

"Tento turnaj môže byť dobrou prípravou na majstrovstvá sveta. Sú tu dve kvalitné mužstvá, ktoré nás dobre preveria. Kežmarok sa bije o obhajobu, silná je i Nitra. Majú mladých hráčov a ukáže sa ako sme fyzicky pripravení," povedal pre TOPhbl.sk tréner Slovenska Roman Török.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 1 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.