Martin proti Liptákom v prestrelke zaknihoval plný bodový zisk

By TOPhbl.sk - Posted on 05 december 2010

Hráči Martina si na domácom ihrisku vystrieľali plný bodový zisk.

Už pred začiatkom stretnutia Martina s Liptovským Mikulášom síce bol favorit jasný, no upozorňovali sme na silu hostí prekvapiť. Tá sa skoro prejavila i bodovým spôsobom.

Prvá tretina priniesla gólovú nádielku a zdalo sa, že o vývoji duelu je rozhodnuté. Martin začal svoju gólovú kanonádu presným zásahom Jakubča a následne pridal do siete Mikuláša ešte tri góly. Hostia odpovedali iba zásahom Šlachtiča.

V druhej tretine sa hral o čosi vyrovnanejší hokejbal a Liptáci dokázali korigovať vedenie domácich dvoma presnými zásahmi. Jeden sa však ušiel aj do ich siete a do kabín sa odchádzalo za stavu 5:3.

Vysoký náskok z prvého dejstva už hostia nedokázali zvrátiť, no proti vicemajstrovi podali dobrý výkon. Ten bol korunovaný piatimi gólmi v sieti Martina. Záverečná tretina priniesla štyri góly rozdelené presne na polovicu medzi oboch účastníkov.

Izoglobal Martin 7:5 (4:1,1:2,2:2) Liptovský Mikuláš

Góly: Jakubčo 2, Chlebec, Kollár, Bielený, Wagner, Pobeha – Šlachtič 2, K.Jankura, Bachleda, Plevák