Máme lepšieho brankára, prorokuje pred finále Bacovský


By Ján Ivančík - Posted on 09 jún 2013

"Slováci vedia dobre brániť stredné pásmo, ale najväčší rozdiel bude v brankároch. Heczko je naša opora a myslím si, že slovenský gólman nechytá tak dobre ako Lukáš," povedal Jan Bacovský.

Ako to už býva na svetových šampionátoch dobrým zvykom, naši reprezentanti nebudú chýbať v bojoch o cenné kovy. Za posledné roky však bude jedna zmena, konečne hráme o zlato. V najdôležitejšom zápase turnaja sa stretneme s Českou republikou, ktorú poznáme najlepšie zo všetkých súperov. Funguje to však aj opačne. Aktuálni majstri sveta sú bez pochýb favoritom a z ich slov opäť cítiť aj sebavedomie.

"Hrali sme proti ním mnoho zápasov, ale z toho, čo som zatiaľ videl, veľa chlapcov zo slovenského tímu nepoznám," povedal pre hokejbal.cz Jan Bacovský, ktorý patril najvýraznejším osobnostiam semifinále a pokračoval: "Tento výber hral asi najviac v Gajaroch, kde som, žiaľ, chýbal. Naši chlapci však so Slovenskom odohrali vyrovnané zápasy."

V poslednom zápase môžeme hodiť celý turnaj za hlavu. Rovnako aj náš súper. Oba mančafty prehrali iba raz, no na tom teraz vôbec nezáleží, rozhodovať budú maličkosti.

"Slováci vedia dobre brániť stredné pásmo, ale najväčší rozdiel bude v brankároch. Heczko je naša opora a myslím si, že slovenský gólman nechytá tak dobre ako Lukáš," vraví pred finále Bacovský.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.