LIVE PRENOS ZO STRETNUTIA ANGELS - UNITED


By joziva - Posted on 21 marec 2010

Prinášame Vám premiérový priamy prenos zo stretnutia. Hrajú Angels - United 69 II.FHbL: Stav 2:4.

15:00 Koniec stretnutia.

14:42 Angels traja na brankára ten však svoj tím podržal. United sa nevracia no Angels nevyužili mega šancu.

14:02 Angels stále nevedia trafiť bránu, strely sú iba propagačné a končia na súperových útočníkoch. united opäť hrozí dvoma veľými šancami.

12: 32 Prerušená hra po súboji v obrannom pásme Angels. Žltí sa nevedia dostať do súvislého útoku. United umne zdržuje pri svojej bráne. Protiútok United a možnosť na ďalší gól a v zápätí dorážka.

11:02 Angels sa snažia dostať do útoku, United však umne drží loptičku a nepúšťa domácich k ničomu. Angels sa nevedia usadiť ani na červenej čiare.

10:47 TIME OUT Angels

10:25 Hráč 21 využíva aj druhú početnú výhodu. 3:2

9:32 United využil prvú presilovú hru č. 10. Presilová hra však pokračuje.

8:30 United disponuje štvorminútovou presilovkou. Dostávajú sa do útočného pásma a rozhadzujú si obranu angels. Branára však prestreliť nevedia.

8:07 Brankár Angels hodil hokejku do loptičky. Vylúčenie Angels. Na trestnú lavicu putuje č.8.

7:15 Vylúčenie Angels č.22 narazenie na mantinel.

6:00 Angels si vytvárajú súvislý tlak. United pôsobí unaveným dojmom. Angels sa ľahko usádzajú v útočnom pásme.

4:40 Hostia sa snažia dostať do útočného pásma, no po vlastných chybách sa dostávajú do nepríjemností pred vlastnou bránou.

2:30 Domáci sa snažia rozhodiť súepra. Blíži sa záver ich presilovej hry. GÓOL 2:52 č. 12 vyrovnáva počas presilovej hry.  Stav 2:2

1:20 Angels hrajú presilovú hru, no United sa dostal zásluhou č.9 do útoku a zdržuje čas pri mantinely.

0:30 Vylúčenie United faul lakťom.

III.TRETINA

15:00 KONIEC DRUHEJ TRETINY - v nej sme sa gólu nedočkali. Stav 1:2. Videli sme však veľmi útočný hokejbal s množstvom šancí na oboch stranách.

14:32 Angels sa snažia dotlačiť loptičku do brány, no nedarí sa im to. United hrozí z protiútokov.

12:32 Angels sa snažia zobrať loptičku z hokejok hostí. Tí vyčkávajú za bránou. Loptička je mimo hracej plochy. Po vhadzovaní sa dostávajú do útoku hostia. Obliehajú svätyňu angels a hráč 21 mal dve príležitosti skórovať.

11:13 Presilovka domácich sa blíži ku koncu Angels neskórovali no vypracovali si niekoľko veľmi sľubných príležitostí.

9:40 Po problémoch s časomierou sa United musí brániť. Obstreľovanie brány hostí pokračuje. Brankár podáva famózne výkony a zaslúžil si potlesk aj za hru bez hokejky.

9:00 Vylúčenie United 2min za  držanie hráč 99.

8:00 Kapitán hostí oblieha bránu a spôsobuje obrane Angels problémy. Hneď po jeho striedaní sa dostávajú k slovu Angels. Ich protiútok sa však gólovej koncovkz nedočkal.Stále čakáme na prvý gól v druhej časti.

6:22 Sledujeme rýchly a útočne ladený hokejbal. Angels sa snažia vyrovnať. Strela z vlastnej polovice ihriska zasiahla hornú žrď brány hostí a odrazila sa mimo hracej plochy.

5:12 United oblieha domácu svätyňu, brankrá Angels však zostáva pozorný. Po každej akcií sa hra presunie na opačný koniec ihriska.

3:20 Brankár United prerušil hru po neprehľadnej situácií pred bránou. Strely Angels spoza červenej čiary však postrádajú presnosť a sú blokované súperom.

2:00 Hra sa prelieva z jednejstrany na druhú. Viac príležistostí majú Angels. Nič vraznejšie sa však ani na jednej strane neudialo.

0.20 United sa ujal iniciatívy a prvá formácie si vypracovala samostatný únik.  Hráč č.9.

Nemal ďaleko od gólu.

II.TRETINA:

KONIEC PRVEJ TRETINY

14:40 Angels sa do konca tretiny udržali v útočnom pásme, výraznejšiu príležitosť si však nevypracovali.

13:30 Angels sú v útoku ich prihrávky sú však nepresné a často sa sami vytláčajú z útočnej tretiny. Napriek tomu sa United nevie dotknúť loptičky.

12:10 Hostia sú stále v útoku, obstreľujú súpera od červenej čiary. Angels sa dostali do šance. Prenesenie hry a gólman hostí predviedol svoje umenie.

9:40 Tvrdá strela hráča 9 z Unitedu skončila na žrdke domácich. Hostia sú stále v útoku vyvíjajú tlak. Brankár Angels stratil hokejku, spoluhráč mu ju už podal. Angels sa ubránili a a nasleduje striedanie.

7:52 GÓOL hostia sa ujali vedenia. Hráč 21 po krásnej akcií vsietil druhý gól hostí. United v tejto časti jednoznačne dominuje. Angels sa takmer stále bránia. Protiútokom domácich chýba dôraz a nápad.

7:10 United je v útočnom pásme. Kapitán hostí nádherne presunul hru a United nebol ďaleko od druhého gólu.

6:20 Posunutá brána hostí po útoku prvej formácie Angels.

4:12 Hra sa prelieva z jednej strany na druhú.  Iniciatívu v tejto časti preberajú Angels. Tvrdá strela tečovaná mimo ihriska. Vedú sa spory, kto sa dotkol posledný.

1.50 United sa drží v útočnom pásme. Angels Hrozia z protiútokov. Chyba brankára Unitedu. Ten nevyhodil loptičku a jeho mužstvo inkasuje z dorážku vo vzduchu. GÓOL čas 2:10 , 1:1.

0.30 United je v útočnom pásme, strela hostí - GÓOL United vedie 1:O. Hráč č. 10.

0.00 - Tímy pripravujú na stretnutie.

I.TRETINA

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.