Lipa si pochutnala na Coyotes


By Ján Ivančík - Posted on 17 november 2009

Team Coyotes nezvládol duel s Lipou a prehral rozdielom nie iba jednej triedy.

Stretnutie bolo posledným v 29. kole, hralo sa pred takmer prázdnou tribúnou za prijateľného počasia a umelého osvetlenia. Kojoti nastúpili v bránke po dlhšom čase opäť s Milanom Cigáňom, ktorý nahradil zaneprázdneného Petra Karabína. Obe mužstvá striedali tri formácie.

Hoci bol veľkým favoritom súper, Kojoti nastúpili bez rešpektu a najmä v úvode stretnutia dokázali viackrát ohroziť brankára Gažíka a s trochou šťastia sa mohli ujať aj vedenia. Už prvé tretina priniesla niekoľko vylúčení, no rozhodca Mášik situáciu zvládol a po zvyšok zápasu sa na tabuli menil len čas a skóre.

Prvý gól stretnutia strelil exportnou strelou Kolenčík, na ktorú dokázal z podobnej vzdialenosti odpovedať Jacko. Vyrovnanou prvou tretinou, ani v podobne vyzerajúcom začiatkom druhej sa favorit nenechal zaskočiť. Coyotes už od polovice druhej časti nedokázali s Lipou držať krok. Góly do bránky inak dobre chytajúceho Cigáňa pribúdali najmä po chybách v obrane. Druhá tretina rozhodla nielen o víťazovi, ale naznačila, že "desiatke" sa od Lipy Kojoti znovu nevyhnú. To sa aj potvrdilo a napokon sa skóre zastavilo na štrnástke. Info: oficiálna stránka klubu Coyotes - coyotes.blog.cz.
 

18:00 TEAM COYOTES 2:14 (1:1, 0:7, 1:6) LIPA TEAM

Góly: Jacko 2 - Kolenčík 5, Francisty 4, Kučerka 3, Balaška, Vasilko

Domáci: "Ani v šiestom vzájomnom zápase v histórii ligy neuhrali hráči Teamu Coyotes proti Lipa Teamu lichotivý výsledok. Aj napriek veľmi slušnej prvej časti odišli s hanbou a Lipe tak cestu k titulu príliš nesťažili," píše sa na klubovej stránke "kojotov".
Hostia: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)

Zatiaľ nikto nehlasoval

Dost by ma zaujimalo ako može mat Coyotes dva goly ked v tretinach ste napisali len jeden ...

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
11 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.