LG si na Liptove napravilo reputáciu po sobotňajšej prehre


By fhbl.sk - Posted on 24 október 2010

Liptovský Mikuláš nestačil na domácom ihrisku na úradujúceho majstra.

Hokejbalisti z Bratislavy cestovali na Liptov s cieľom čo najrýchlejšie napraviť nešťastnú sobotňajšiu prehru z Pruského. Úradujúcemu majstrovi jeho cieľ vyšiel.

Po prvej tretine bolo zrejmé, kto je pánom na ihrisku. Bratislavčania vyhrávali po úvodnej tretine rozdielom dvoch gólov a druhú tretinu ukončili s rovnakým skóre. Bolo jasné, že domáci zrejme budú ťahať za kratší koniec, pretože viac z hry mali hostia z hlavného mesta.

Záverečné dejstvo prinieslo tiež štyri gólové momenty. Tento raz sa však presné zásahy rozdelili úmerne na obe strany. Mikuláš nezložil zbrane ani v závere a využil nekoncentrovanosť hostí na zníženie celkového rozdielu. Zatiaľ čo Liptovský Mikuláš bude lepšie spomínať na víťaznú sobotu, Bratislavčania aspoň trochu odčinili nešťastný neúspech v Pruskom. Najlepším strelcom duelu sa stal trojgólový Tóth, ktorého bolo na hracej ploche skutočne cítiť.

Liptovský Mikuláš 4:8 (1:3,1:3,2:2) LG TPS Bratislava

Góly: V.Kráľ 2, S.Javorka, Bartoš – Tóth 3, Kanich 2, Antl, Ondrušek, Hrabárik

Peter Číha (tréner LG TPS Bratislava): "Boli sme lepším tímom a zvíťazili sme zaslúžene. V závere sme doplatili na nekoncentrovanosť a inkasovali sme dva zbytočné góly. Som rád, že sa konečne chytili naši tradiční strelci Raro a Kanich."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.