Koronavírus zosekal štartové pole, extraliga seniorov sa ale dohrá


By Ján Ivančík - Posted on 12 jún 2020

Extraligy sa opäť dostávajú k slovu. Medzi seniormi však skončili tri kluby.

Po dlhej prestávke spôsobenej koronavírusom COVID-19 sa hokejbal opäť dostane k slovu. Do normálnych koľají sa ale nevráti ani extraliga, pretože Pruské, Jokerit a Kežmarok odmietli sezónu dohrať. V platnosti tiež zostávajú niektoré hygienické predpisy, ktoré šport naďalej zásadne ovplyvňujú.

Pozitívom ale je, že sa nanaplnili najčiernejšie scenáre a sezóna sa, síce v oklieštenom režime, ale predsalen dohrá.

Rozpis zápasov extrligových súťaží:

SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA MUŽOV:

19. kolo
sobota 13. júna    
11:00  Nitrianski Rytieri Nitra - PROTEF Považská Bystrica
11:00  Leaders Ružinov - Kometa Vrútky
14:00  LG Green Staff Bratislava - Lion Svidník

20. kolo       
nedeľa 14. júna
11:00  Nitrianski Rytieri Nitra - Leaders Ružinov
13:00  PROTEF Považská Bystrica - Lion Svidník
11:00  HOKEJMARKET Skalica - Kometa Vrútky
14:00  LG Green Staff Bratislava - HBC Košice

21. kolo       
sobota 20. júna    
13:00  HOKEJMARKET Skalica - Nitrianski Rytieri Nitra
13:00  HBC Košice - PROTEF Považská Bystrica
13:00  Kometa Vrútky - LG Green Staff Bratislava

SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U19:

19. kolo
sobota 13. júna      
13:00  ŠK Bukovinka Zvolen - HBC DT Považská Bystrica
15:30  HBK Medokýš Martin - HBK Adler Trebišov
9:30   HMHK Bauska Vranov - ŠK 98 Pruské
       
20. kolo       
nedeľa 14. jún  
10:00  ŠK 98 Pruské - ŠK Bukovinka Zvolen
10:30  HBC DT Považská Bystrica - HMHK Bauska Vranov
10:00  MŠK Spišská Belá - HBK Adler Trebišov
       
21. kolo       
sobota 20. júna
10:00  MŠK Spišská Belá - HBC DT Považská Bystrica
11:00  HBK Adler Trebišov - HMHK Bauska Vranov



SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U14:

4.turnaj NEDEĽA 14.6.2020, Ihrisko TO, Organizátor: ŽTO
9:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Žochári Topoľčany
10:00 L2 Hockey Gajary Flames HBC 07 Žirafa Žilina
11:30 HBK Nitrianski Rytieri Nitra L2 Hockey Gajary Flames
12:30 HBK Žochári Topoľčany HBC 07 Žirafa Žilina
14:00 HBK Žochári Topoľčany L2 Hockey Gajary Flames
15:00 HBC 07 Žirafa Žilina HBK Nitrianski Rytieri Nitra
16:15 HBC 07 Žirafa Žilina HBK Nitrianski Rytieri Nitra

4.turnaj NEDEĽA 14.6.2020, Ihrisko: MT, Organizátor: MT
10:00 HBK Medokýš Martin Cent Taxi CVČ Lords Svit
11:00 MŠK Spišská Belá Hokejbal Prešov
12:30 MŠK Spišská Belá Cent Taxi CVČ Lords Svit
13:30 Hokejbal Prešov HBK Medokýš Martin
15:00 HBK Medokýš Martin Cent Taxi CVČ Lords Svit

5.turnaj NEDEĽA 28.6.2020, Ihr: NR, Organiz: NR
9:00 HBK Žochári Topoľčany HBK Nitrianski Rytieri Nitra
10:00 HBC 07 Žirafa Žilina L2 Hockey Gajary Flames
11:30 L2 Hockey Gajary Flames HBK Nitrianski Rytieri Nitra
12:30 HBC 07 Žirafa Žilina HBK Žochári Topoľčany
14:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Žochári Topoľčany
15:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBC 07 Žirafa Žilina
16:15 L2 Hockey Gajary Flames HBC 07 Žirafa Žilina

5.turnaj NEDEĽA 28.6.2020, Ihrisko MT, Organizátor: MT
10:00 MŠK Spišská Belá HBK Medokýš Martin
11:00 Cent Taxi CVČ Lords Svit Hokejbal Prešov
12:30 Cent Taxi CVČ Lords Svit MŠK Spišská Belá
13:30 HBK Medokýš Martin Hokejbal Prešov
15:00 MŠK Spišská Belá Cent Taxi CVČ Lords Svit
Neodohrané zápasy Komety Vrútky sa budú kontumovať



SLOVENSKÁ HOKEJBALOVÁ EXTRALIGA U10:

3. turnaj SOBOTA 13.6.2020 IHR.: VR, ORG.: VR
9:00 HBK Medokýš Martin HBK Kometa Vrútky
10:00 L2 Hockey Gajary Flames ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
11:00 HBK Kometa Vrútky ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
12:00 HBK Medokýš Martin L2 Hockey Gajary Flames
13:00 HBK Kometa Vrútky ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
14:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí L2 Hockey Gajary Flames
15:00 HBK Medokýš Martin ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
16:00 HBK Kometa Vrútky L2 Hockey Gajary Flames
17:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí HBK Medokýš Martin

4. turnaj SOBOTA 4.7.2020 IHR.: TO, ORG.: RTO
9:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
10:00 HBK Kometa Vrútky HBK Medokýš Martin
11:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí L2 Hockey Gajary Flames
12:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí HBK Medokýš Martin
14:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Kometa Vrútky
15:00 HBK Medokýš Martin ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí
16:00 ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí HBK Kometa Vrútky
17:00 L2 Hockey Gajary Flames HBK Medokýš Martin

Zápasy na dohranie mimo turnajov
HBK Kometa Vrútky HBK Medokýš Martin
ŠK Rebels 91 Topoľčany žltí ŠK Rebels 91 Topoľčany modrí
Neodohrané zápasy ŠK HOGO Žilina sa budú kontumova

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.