By TOPhbl.sk - Posted on 20 február 2011

Profis na Vrútky nedorástol ani na druhý pokus.

HBK Kometa Vrútky 9:1 (4:0,1:0,4:1) Profis Sharks BA

Góly: Dej 3, Ruttkay, Kolčák, Vojtas, Bučkuliak, Vidlár, Javor – Sýkora

Súboj bol zaujímavý pre obe strany. Kometa si potrebuje vylepšiť pozíciu pred play-off, zatiaľ čo Bratislavčania nemajú miestenku stále istú. O motiváciu teda núdza nebola.

Sharks nastúpili proti Komete oslabení odchodom svojho lídra Gibu. Domáci hrali vo veľkom štýle a už v prvej tretine potešili domácich priaznivcov štyrmi gólmi. Bolo teda zrejmé, kto bude odchádzať ako víťaz ešte skôr, ako sa hra prehupla do druhej časti hry.

V druhom dejstve pridali Vrútky ďalší presný zásah a ich náskok sa vyšplhal na 5:0. Hrozivo vyzerajúce skóre narastalo aj v záverečnej tretine. Debakel bol na svete a jedine čestný úspech Sýkoru znamenal, že Profis neobišiel s nádielkou aj nulou zároveň. Za HBK najviac zažiaril Dej s tromi gólmi.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (5 votes)