Kometa nedala Žiaru nad Hronom šancu na prekvapenie

By TOPhbl.sk - Posted on 20 november 2010

Rozbehnuté Vrútky sa zdá zrejme neplánujú zastaviť, rozdrvili aj Žiar nad Hronom.

Kometa Vrútky nedala svojmu sobotňajšiemu súperovi v štrnástom kole nádej na úspech. Žiar nad Hronom sa síce snažil vzdorovať, no napokon odišiel s osemgólovým výpraskom.

Prvá tretina priniesla dva presné zásahy, oba zaznamenali domáci. Najprv sa presadil Vojtas, druhý gól pridal jeho spoluhráč Hlaváč.

Druhá tretina priniesla ďalšie dva gólové zápisy domáceho tímu. Na ne dokázal Žiar odpovedať iba presným zásahom Hroneca, no to bolo zo strany hostí všetko. Vrútky sa nezastavili, keď si po góle pripísali Dej, Čavajda, Kolčák, Guraj a ešte jeden zásah pridali aj Vojtas s Hlaváčom. Tretia tretina teda dopadla 4:0 v prospech behavých mladíkov z Vrútok, čím sa skóre zápasu zastavilo na konečných 8:1.

Vrútky v nedeľu čaká ťažké derby s Nitrou, v ktorom sa ukáže koho víťazná šnúra sa skončí. Na Žiar nie je pripravení o nič prijateľnejší súper. Svoje hokejky skrížia s mužstvom z Martina.

Kometa Vrútky 8:1(2:0,2:1,4:0)Sport Trend Žiar n/Hron

Góly: Vojtas, Hlaváč po 2, Dej, S.Čavajda, Kolčák, Guraj – Hronec