Gorazd zaváhal proti Capitals, je v hlbokej kríze


By joziva - Posted on 17 november 2009

Sv.Gorazd prišiel o mimoriadne dôležité body v súboji s trápiacim sa Capitals. Tým sa podarilo konečne pretrhnúť šnúru prehier.

12:00 CAPITALS 4:2 SV GORAZD

Ani nie tak čierny kôň, ako dochádzka súpera zabezpečili Capitals konečne body. Domáci nastúpili proti Gorazdu v početnej prevahe a štyria hostia nedokázali vybojovať cenné víťazstvo.

Vedenia sa ujali Capitals už v prvých minútach hry. Nechytateľnou delovkou prekvapil Šatku Ďuračka. Brankár hostí sa mohol iba pozerať v nemom úžase. I druhý gól stretnutia patril domácim, no tentokrát to bola hrubá chyba v obrane. Teplanovi sa nepodarilo dostať loptičku spred vlastného brankára a vedenie 2:0 pre domácich bolo na svete.

V druhej časti hry sa poradil vstup hosťom. Na 2:1 znižoval Ivančík. Stály tlak Gorazdu pretrvával, no i strelecká nemohúcnosť. Prekvapivý gól posunul domácich dovedenia 3:1. Tento raz mohol zakročiť brankár SV, ktorému loptička prekĺzla pomedzi nohy. Vzápätí síce kontroval na 3:2 Fuska, no nakoniec Capitals potvrdili svoju výhru na 4:2.

Capitals sa tak po dlhej dobe opäť radovali zo zisku bodov, zaslúžene.

Góly: Moravčík 2, Marián Ďuračka, V. Ďuračka - Ivančík, Teplan

Domáci: "Za celosezónnu a aj zápasovu snahu sme si tieto body určite zaslúžili.Gorazďáci sa snažili a statočne bojovali, no tentokrát aj šťastie bolo konečne na našej strane. Ďakujem každemu jednému hráčovi za svoju snahu počas celej sezóny," Matúš Moravčík.

Hostia: "Škoda dvoch zbytočných gólov a množstva stopercentných šancí, ktoré zostali nevyužité. Snahu všetkých nie je možné odoprieť, no je to nič platné, keď sa všetci rovnajú štyrom."

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.