Fumač na víťazné cigary ešte nemyslí: Všetko má svoj čas


By Ján Ivančík - Posted on 26 máj 2018

„Posledný zápas by som prirovnal k tomu sobotnému s tým rozdielom, že sme konečne premenili šance," hovorí pre TOPhbl.sk Adam Fumač.

Finálovú sériu čaká veľké vyvrcholenie. LG Bratislava vycestuje na pôdu Vrútok s cieľom napodobniť štvrtý duel, ktorý sa odohral na ich ihrisku a skončil sa jasným triumfom Bratislavčanov 7:0. Petržalčania si ale uvedomujú, že posledná, piata, bitka zrejme taká jednoznačná nebude.

„Posledný zápas by som prirovnal k tomu sobotnému s tým rozdielom, že sme konečne premenili šance. Myslím si, že po štvrtom góle sa odpo Vrútok zlomil, no my sme sa sústredili len na seba hrali náš hokejbal do posledného hvizdu,“ hovorí pre TOPhbl.sk na margo dominantnej výhry Adam Fumač.

Predpokladať sa dá, že rozhodujúci súboj sa bude niesť v opatrnejšom tóne.

„Uvidíme, stať sa môže všeličo. Budú rozhodovať naozaj maličkosti. Ja očakávam opäť rýchly hokejbal, s množstvom osobných súbojov na malom priestore. Zápas môže rozhodnúť jeden gól, ale môže ich byť aj viac. Musíme byť pripravený na všetko,“ nechce predbiehať jeden zo strojcov petržalského minulotýždňového úspechu.Najväčšou motiváciou v základnej časti je zisk domáceho ihriska na úvod série. Zdá sa ale, že tento doping zatiaľ veľkú úlohu nehrá.

„Takto nad tým nerozmýšľam, jednoducho je to fakt plynúci z tabuľkového postavenia tímov po základnej časti. Tá je ale už za nami. Teraz je play-off, máme pred sebou rozhodujúci zápas sezóny a spravíme všetko pre to, aby sme boli po ňom šťastní,“ velí do útoku Fumač.

Pred rozhodujúcim súbojom treba byť pripravený na všetko. Nesú si preto Bratislavčania do Vrútok aj víťazné cigary na prípadné oslavy?

„Svoju energiu sústreďujeme len na zápas, všetko ostatné má svoj čas,“ nepredbieha jeden z lídrov bratislavskej kabíny.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.