Fotogaléria zo súboja medzi LG Bratislava a Považskou Bystricou


By TOPhbl.sk - Posted on 12 október 2017

V spolupráci s Ivanou Bilačičovou vám prinášame fotogalériu zo súboja 6. kola medzi LG Bratislava a Považskou Bystricou.

.








Tabuľka Extraliga
#KlubZVVPPPPskóre+/-B%forma
1.HBK PROTEF Považská Bystrica181501274 : 34404685
2.HBK Kometa Vrútky161211264 : 33313981
3.LG ABhokej Bratislava 161010566 : 48183267
4.Hokejmarket Skalica151002363 : 43203271
5.HbK Lion Svidník16911563 : 5493063
6.MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15731444 : 31132862
7.ŠKB Martin16630751 : 4292450
8.Jokerit Petržalka16711755 : 4962450
9.Leaders Ružinov16701847 : 50-32246
10.ŠK 98 Pruské16422842 : 57-151838
11.HBK Nitrianski Rytieri Nitra15501953 : 5121636
12.HBK Diaková15411938 : 55-171533
13.HBC Košice161101441 : 75-34510
14.HBC Enviform Třinec160021425 : 104-7924
Štatistiky hráčov
menoklubZGABPIMPPGPPASHGSHAGWG
1.Válek RichardHokejmarket Skalica14161733620113
2.Štefan BranislavHbK Lion Svidník1592029829021
3.Daniška TomášHBK Nitrianski Rytieri Nitra14131124411020
4.Oščipovský FilipHbK Lion Svidník15121224434102
5.Rampáček MilanHokejmarket Skalica1271623801121
6.Varga BranislavJokerit Petržalka1341721204011
7.Martinusík JaroslavHokejmarket Skalica1111920801200
8.Balga RóbertŠK 98 Pruské1511920242001
9.Vozár MilanŠK 98 Pruské14911202823101
10.Lihan MartinHBK Kometa Vrútky16911202600101
11.Džupina MartinHbK Lion Svidník13812202845001
12.Cíbik MarcelŠK 98 Pruské1571320602001
13.Fillo MichalHBK Kometa Vrútky1512719421102
14.Fumač AdamLG ABhokej Bratislava 1410919212020
15.TEPLICKÝ LiborMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15811193226301
16.Rufati JakubHBK PROTEF Považská Bystrica17117182632004
17.Takáč JakubLG ABhokej Bratislava 169918403203
18.Čičala FrantišekHBK PROTEF Považská Bystrica15810183431001
19.Axamit MichalJokerit Petržalka1471118443011
20.Gabčo SamuelHBK PROTEF Považská Bystrica178917810012
21.Kurtín LukášJokerit Petržalka15106163011111
22.Behúl MiroslavLeaders Ružinov1588161035001
23.BEDNÁR MarekMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15610161033033
24.Rechorík MilanHBK Kometa Vrútky1586141020001
25.Piják LukášHBK PROTEF Považská Bystrica1677143512001
26.Bielený RastislavŠKB Martin1268141002013
27.Ondrušek RóbertLG ABhokej Bratislava 1659141202101
28.Škrabko PeterHBK PROTEF Považská Bystrica1385131213001
29.Zeman MatejHBK Kometa Vrútky148513221002
30.Révay LadislavHBK Nitrianski Rytieri Nitra1058131011102
31.Sabol LadislavHbK Lion Svidník124913611301
32.Čičala TomášHBK PROTEF Považská Bystrica1549134412101
33.Hlaváč BranislavHBK Kometa Vrútky1649132402000
34.Kováč RadoslavJokerit Petržalka138412403001
35.Bajtala DagHBK Nitrianski Rytieri Nitra117512611000
36.Myjavec LukášHBK Nitrianski Rytieri Nitra1366121010101
37.Demáček MarekHBK PROTEF Považská Bystrica1657121402001
38.Smetana RadoslavHokejmarket Skalica123912801010
39.Hopkovič MartinHbK Lion Svidník1539122420000
40.Čavajda StanislavHBK Kometa Vrútky1621012204001
41.Vojt MatejHBK Diaková98311212002
42.Tupý TomášHBK Diaková938111514000
43.Danko DušanLeaders Ružinov1438111232000
44.Raschman MartinHbK Lion Svidník153811013002
45.Kohút MilanHBK Diaková112911222001
46.Hlavačka TomášLeaders Ružinov139110200003
47.Rímsky JánLG ABhokej Bratislava 1573101020001
48.Cerjan RadovanHBK Diaková146410221000
49.Wagner MichalŠKB Martin1155101011001
50.Belovič ĽubomírHBK Nitrianski Rytieri Nitra145510002100
51.Ruttkay MartinŠKB Martin1446101400001
52.Mikulčík MariánLG ABhokej Bratislava 153710820001
53.Longauer GerhartHBC Košice142810213000
54.Sobol MilanHokejmarket Skalica1428101012000
55.Pospíšil TomášMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok106393021112
56.Vook JánHbK Lion Svidník15639802000
57.Daniel MartinHokejmarket Skalica14549200002
58.Tomka LukᚊKB Martin113691211002
59.Ruttkay TomášHBK Kometa Vrútky123693001001
60.Jaššo TomášLeaders Ružinov16369410000
61.Škultéty IvanLG ABhokej Bratislava 8279201201
62.Huber MichalLeaders Ružinov13279404000
63.Kuľha KamilHBC Košice148081330000
64.Kováč RóbertJokerit Petržalka56282922101
65.Mydla JakubLeaders Ružinov5538021000
66.Kundľa DenisMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok11448422011
67.Konig JánHBK Nitrianski Rytieri Nitra15448620011
68.Učník PeterHBK Kometa Vrútky8358201001
69.Horváth RóbertHBC Košice8358411000
70.Korvin DominikMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok111784203000
71.Renčok ErikHbK Lion Svidník3437001000
72.Mráz RichardLG ABhokej Bratislava 11437401000
73.Leškanič LukášHBC Košice113474201001
74.GLEVAŇÁK DominikMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok113471600000
75.TOTHEZERE AdriánHBK Nitrianski Rytieri Nitra14347010000
76.Barna BranislavHbK Lion Svidník15347620002
77.Pukalovič RóbertLG ABhokej Bratislava 15347611010
78.Beniač MilanŠKB Martin11257400100
79.Farbák AndrejHBK Kometa Vrútky16257011001
80.Bujdák RomanHBK PROTEF Považská Bystrica182572813000
81.Thron BranislavLG ABhokej Bratislava 8167211001
82.Žáčik MichalHBK Diaková9167400000
83.Minárik RóbertLeaders Ružinov13167800000
84.Bušovský MichalHBK PROTEF Považská Bystrica181672013000
85.Kostka PeterLG ABhokej Bratislava 115162220001
86.Ondraský RastislavHBK Diaková9426411000
87.Jonak MilanŠKB Martin10426001000
88.Bilík PeterLG ABhokej Bratislava 10426400000
89.Kantorek BorisMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok13426810101
90.Drábik RóbertŠKB Martin144261001000
91.Šamaj KarolHBK PROTEF Považská Bystrica12336210001
92.Zluky DavidŠKB Martin123363800000
93.Jankura TomášMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok72461202100
94.Švantner IvanHBK PROTEF Považská Bystrica11246612001
95.Fedor JaroslavŠKB Martin112461010000
96.Vidlár TomašHBK Kometa Vrútky13246811011
97.Sála MiroslavHbK Lion Svidník13246200000
98.Pivarník DanielHBC Košice13246000000
99.Džupina MatúšHbK Lion Svidník14246410000
100.Řiman MartinŠKB Martin14246801000
101.Bednár LukášHBK PROTEF Považská Bystrica152461012001
102.Teska SimonHBK PROTEF Považská Bystrica152461820000
103.Maxin MariánHBK Nitrianski Rytieri Nitra15246403000
104.Minárik JozefLG ABhokej Bratislava 16246610010
105.Tichý JurajŠK 98 Pruské111567601010
106.Sodoma TomášJokerit Petržalka15156201000
107.Titka FilipHBK Nitrianski Rytieri Nitra110663701000
108.Koma MichalHbK Lion Svidník8505200000
109.Haviar TomášJokerit Petržalka14415600001
110.Čičo TomášHBK Nitrianski Rytieri Nitra5325010001
111.Drgoň RadovanHokejmarket Skalica7325000001
112.Štefančo MarošHBC Košice93252000000
113.Ravas MiroslavHokejmarket Skalica7235401001
114.Nezval PeterLeaders Ružinov92351800000
115.Klimek RadimHBC Enviform Třinec10235401000
116.Metzner JozefJokerit Petržalka112351400000
117.Salajka MichalHokejmarket Skalica122351010010
118.Križan JánLeaders Ružinov7145001000
119.Tomis RenéHBC Enviform Třinec81452801100
120.Horváth LukášHBC Košice9145802000
121.Polák FrantišekLeaders Ružinov111452911000
122.Urgay SebastiánMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok12145800000
123.Cieslar PatrikHBC Enviform Třinec12145400000
124.Miške AndrejHBK PROTEF Považská Bystrica17055600000
125.Bánoczký SamuelLeaders Ružinov11404200102
126.Pail DaliborHBC Enviform Třinec43141620000
127.Bodi JakubHBC Košice6314200000
128.Volek MárioHokejmarket Skalica10314800001
129.Holeksa RobinHBC Enviform Třinec12314400000
130.PISARČÍK ŠimonMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok133141400002
131.Sikora JakubHBC Enviform Třinec72243600000
132.Kirschner RichardHBK Diaková8224011001
133.Bundil BorisLG ABhokej Bratislava 8224400001
134.Stanislav DanielHbK Lion Svidník13224400000
135.Kern DávidJokerit Petržalka142241220000
136.Chudý MartinJokerit Petržalka152241010001
137.Reľovský DávidMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15224601000
138.Farkaš LukášLeaders Ružinov15224600000
139.Kanich MarekLG ABhokej Bratislava 16224600000
140.Guba MichalJokerit Petržalka3134000000
141.Sochor MaximiliánJokerit Petržalka7134600000
142.Parobok TomášHBK Kometa Vrútky8134401001
143.Kaščák SebastiánHBC Košice121341000000
144.Satina VladimírŠK 98 Pruské131342610001
145.Fodrek MichalŠKB Martin14134810000
146.Greňo MilanHBK Kometa Vrútky151341601001
147.Štaffen MariánHBK Diaková15134600000
148.Pružinský JánHBK PROTEF Považská Bystrica18134610000
149.Doskočil PeterŠK 98 Pruské2044004000
150.Konvička MartinHBC Enviform Třinec80443102000
151.Andris MartinLeaders Ružinov130441600000
152.Pankúch DanielHBK Diaková15044601000
153.Nauš AurelŠKB Martin2303000000
154.Halás IgorHBC Košice3303010001
155.Kastl MarkoJokerit Petržalka4303000000
156.Poliaček FrantišekHBK Diaková2213001000
157.Drozdík ĽubošLG ABhokej Bratislava 11213200000
158.Michal PeterHBK Diaková13213601000
159.Barč LukášMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15213810000
160.Božík MiroslavJokerit Petržalka1123000100
161.Bobál FilipLeaders Ružinov2123000000
162.Janočko RichardHBC Košice4123002000
163.Kučera MilanŠK 98 Pruské6123400000
164.Zelenka RadovanHokejmarket Skalica6123000000
165.Slovák PavolLG ABhokej Bratislava 7123000000
166.Kapko LukᚊK 98 Pruské111233701001
167.Pastorek TomašHBK Kometa Vrútky111231200010
168.Svitana LukášMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok11123200010
169.Bortolini KristiánHBK Diaková12123410000
170.Tomečko MichalŠKB Martin131232200000
171.Čirč RichardHBC Košice13123400000
172.Habovčík PeterHbK Lion Svidník14123810000
173.Habčák DominikHBC Enviform Třinec14123201000
174.GAJDOŠ MarekHBK Nitrianski Rytieri Nitra151231601100
175.Veličský PeterLG ABhokej Bratislava 16123400001
176.Janáč PeterHokejmarket Skalica5033200000
177.Antoška MiroslavHBC Košice7033400000
178.Chromiak BranislavJokerit Petržalka8033600000
179.Zukal MarekJokerit Petržalka100331602000
180.Matejík MatejJokerit Petržalka13033600000
181.Sadloň LukášLeaders Ružinov4202210000
182.Ondraský MariánHBK Diaková4202000000
183.Dittmann LukášHBC Enviform Třinec7202210000
184.Antal DávidHbK Lion Svidník82021410000
185.Špírek RadovanHokejmarket Skalica9202400000
186.Duriš DaliborŠK 98 Pruské12202000000
187.Balo LadislavHBC Enviform Třinec13202000000
188.Sahul JánHBK Kometa Vrútky16202200000
189.Ficko RichardHbK Lion Svidník1112000000
190.Blahut PavolLeaders Ružinov2112201000
191.Dolinajec MilanHBK PROTEF Považská Bystrica2112000000
192.Podsedlý FilipHBC Košice3112211000
193.Krčmárik VladimírHBK PROTEF Považská Bystrica3112001000
194.Holaza MichalHokejmarket Skalica3112200000
195.Virág AdamJokerit Petržalka4112011001
196.Vavro LukášLG ABhokej Bratislava 4112000000
197.Rašovský MarekHBK Nitrianski Rytieri Nitra6112211000
198.Lazúr SamuelHBC Košice6112400000
199.Goldmann DavidHBC Enviform Třinec61124000000
200.Marciňak MatejHBC Košice7112200000
201.Matúš MarekHBK Nitrianski Rytieri Nitra8112201000
202.Juríček MarošŠK 98 Pruské101121011000
203.Bielik VladimírŠK 98 Pruské10112010000
204.Balogáč MartinHBC Košice10112000000
205.Šúrek MichalJokerit Petržalka10112400000
206.Lotko DanielHBC Enviform Třinec121121001000
207.Urbaník TomášHBC Enviform Třinec12112200000
208.Pollák RadovanHokejmarket Skalica13112400000
209.Kukučka TomášHBK PROTEF Považská Bystrica14112811000
210.Dano MarcelLG ABhokej Bratislava 14112200000
211.Jenčuš NikolasHBC Košice14112200000
212.Buday OndrejŠK 98 Pruské151122600000
213.Longauer MariánHBC Košice3022001000
214.Kollár MartinŠKB Martin3022201000
215.Lukašík DanielHBK Diaková3022000000
216.Kečkeš MartinLeaders Ružinov5022200000
217.Cedzo DominikJokerit Petržalka6022400000
218.Mrázik AlešHBC Enviform Třinec9022000000
219.Vančo MichalLG ABhokej Bratislava 11022600010
220.KOVALČÍK JakubMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok11022000000
221.Šmiček IgorHBC Enviform Třinec11022000000
222.Turoň MartinŠKB Martin13022600000
223.Krčmárik FilipŠK 98 Pruské140223201000
224.GLEVAŇÁK MilanMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok14022201000
225.Roman TomášLG ABhokej Bratislava 14022600000
226.Talapka FrantišekHBK Diaková150221200000
227.Franc RóbertHBC Košice1101010000
228.Jašek ErikHBC Košice1101200000
229.Konderla TomášHBC Enviform Třinec1101000000
230.Marun JozefHBC Košice1101000000
231.Ružička MarekHBC Enviform Třinec1101000000
232.Ladivier MilanŠKB Martin3101000001
233.Katlovský MartinHBC Košice3101010000
234.Libutka DominikHBK Diaková3101010000
235.Holocsi Miroslav Leaders Ružinov3101000000
236.Šiška DušanHBC Košice3101000000
237.Tkáč MatejLeaders Ružinov4101000001
238.Knesl TomášHBK Kometa Vrútky4101200000
239.Drozdík MarekHBK Diaková5101200001
240.Škadra MarekHokejmarket Skalica6101000000
241.Tóth MarošHBK Nitrianski Rytieri Nitra6101000000
242.Matúška MarianHBK Kometa Vrútky71011200000
243.Šimko SamuelŠK 98 Pruské7101200000
244.Rakyta IvanHBK Kometa Vrútky8101200000
245.Ondriska TomášLG ABhokej Bratislava 81011400000
246.Bajzík MilošŠK 98 Pruské9101200000
247.Šuvara FilipHBK PROTEF Považská Bystrica9101000000
248.Zoubek PetrHBC Enviform Třinec11101410000
249.Rucki OndřejHBC Enviform Třinec111017010000
250.Husár AdamŠK 98 Pruské11101000000
251.Kovalinka MatejHBK Nitrianski Rytieri Nitra121011610000
252.Grešo ViliamHBK Diaková121011200000
253.Gajan VladimírMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok12101200000
254.Kisza PavelHBC Enviform Třinec14101400000
255.Romančík JakubHBK Diaková151011610000
256.Martišek PatrikHBK PROTEF Považská Bystrica17101000000
257.Gaži ImrichHBC Košice1011001000
258.Kost BranislavHBC Košice1011000000
259.Soja MiroslavHbK Lion Svidník1011000000
260.Svitana RenéMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok1011200000
261.Bobko DanielHBC Košice1011000000
262.Šimčák DominikHBC Košice2011001000
263.Janáč DávidHokejmarket Skalica2011400000
264.Jurošek PeterŠKB Martin2011000000
265.Nazad AdriánHBC Košice2011000000
266.Čipkala PeterŠKB Martin3011000000
267.Markuš DenisHBC Košice3011000000
268.Riegel MariánHBK Nitrianski Rytieri Nitra3011000000
269.Kolínek JurajHokejmarket Skalica3011200000
270.Ľupták MichalHBK Diaková3011400000
271.TOTHENZERE AdamHBK Nitrianski Rytieri Nitra4011001000
272.Müller LukášLeaders Ružinov4011000000
273.Kovalík ĽuborHBC Košice40112900000
274.Červenka TomášLeaders Ružinov40113100000
275.Horváth MatúšHBC Košice5011001000
276.Al-Asheri JakubLeaders Ružinov5011001000
277.Olejník MiroslavMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5011000010
278.Kovalovský NikolasHokejmarket Skalica5011000000
279.Trombík RenéHBC Enviform Třinec50114200000
280.Suszka TomášHBC Enviform Třinec5011400000
281.Vančo LukášJokerit Petržalka7011000000
282.Jaroš IvanHBC Enviform Třinec80111200000
283.Modrič DávidLeaders Ružinov8011400000
284.Sušienka JaroslavŠKB Martin9011600000
285.Beouhaddane AminŠK 98 Pruské10011200000
286.Žembery LukášHBC Košice11011000000
287.Ščasný MarekHBK Nitrianski Rytieri Nitra11011200000
288.Perkovič MiroslavHBC Enviform Třinec12011600000
289.Mišovec MichalŠK 98 Pruské13011000010
290.Letko AndrejJokerit Petržalka14011000000
291.Kramarič JánJokerit Petržalka14011400000
292.Czanik MichalLeaders Ružinov14011600000
293.Bajánek TomášHBK PROTEF Považská Bystrica15011000000
294.Hajduk RichardLeaders Ružinov160112200000
295.Kľoc ErikHBK Kometa Vrútky1000000000
296.Borsík BranislavHBK Kometa Vrútky1000000000
297.Vaško FilipHBC Košice1000200000
298.Kunc MiroslavHBC Košice1000000000
299.Surák FilipHBC Košice1000000000
300.Nagy MarekHBC Košice1000200000
301.Lvomský ErikHBK Diaková1000000000
302.Jariabka JánHBK Diaková1000000000
303.Bongilaj DominikHBC Enviform Třinec1000000000
304.BUTOWSKI PeterLeaders Ružinov1000000000
305.Zsigmondy JánHBC Košice1000000000
306.Weis KristiánHBC Košice1000000000
307.Wlaka MartinHBC Enviform Třinec1000000000
308.Hrabovský SamuelHBK Diaková1000000000
309.Šumichrast TomášHBC Košice1000000000
310.Hránek PeterHBC Enviform Třinec1000000000
311.Pankúch JozefHBK Diaková1000000000
312.Vavro KristianŠK 98 Pruské1000000000
313.Varos DominikLG ABhokej Bratislava 1000000000
314.Dugovič MatúšJokerit Petržalka1000000000
315.Augustín AndrejJokerit Petržalka1000200000
316.Čulen MatejHokejmarket Skalica1000000000
317.Mišun RadimHBC Enviform Třinec1000000000
318.Križan AndrejHBK PROTEF Považská Bystrica1000000000
319.Švadlenka TomášHBK Diaková1000000000
320.Benčuš NikolasHBC Košice1000000000
321.Gavač StanislavŠK 98 Pruské1000000000
322.Vašaš FilipMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2000200000
323.KROMKA PatrikMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2000400000
324.Bohuslav AndrejLG ABhokej Bratislava 2000000000
325.Byrtus PetrHBC Enviform Třinec2000200000
326.Findura PeterHbK Lion Svidník2000000000
327.Študenc JakubHBC Košice2000200000
328.Lecký JozefLG ABhokej Bratislava 2000000000
329.Virág RastislavLG ABhokej Bratislava 2000000000
330.Foltím PeterLG ABhokej Bratislava 2000000000
331.ŠUNÍK ŠimonHBK Nitrianski Rytieri Nitra2000000000
332.Lorenčík TomášHBC Košice2000000000
333.Rekoš DominikHokejmarket Skalica2000000000
334.Pobeha RichardŠKB Martin2000000000
335.Hošala MariánMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok2000000000
336.Malara MartinHbK Lion Svidník2000000000
337.Karácsony AndrejLG ABhokej Bratislava 2000000000
338.Šimora MichalLeaders Ružinov20001400000
339.Zamečník AdamLG ABhokej Bratislava 2000200000
340.Martin KundľákHBC Košice2000000000
341.Kalaš RomanHBK PROTEF Považská Bystrica2000000000
342.HUDÁK MichalJokerit Petržalka2000000000
343.Javor CyrilHBK Kometa Vrútky30001200000
344.Kostyšák MichalHbK Lion Svidník3000000000
345.Ličák MarkoHbK Lion Svidník3000400000
346.Regec TomášHBK PROTEF Považská Bystrica3000000000
347.Sedlák DanielHBC Košice3000000000
348.Darák AlexHBC Košice3000000000
349.Mistrík JakubHBC Košice3000000000
350.Petrík StanislavHBK Nitrianski Rytieri Nitra3000000000
351.Ivády RudolfŠKB Martin3000000000
352.Sontag SamuelHBC Košice3000200000
353.Chovanec PetrHBC Enviform Třinec3000000000
354.Patinka MichalHokejmarket Skalica3000000000
355.Černák DominikMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok3000000000
356.Brnčal DenisHBK Kometa Vrútky4000200000
357.Poláček IvanHokejmarket Skalica4000000000
358.Šándor ĽubomírHbK Lion Svidník4000200000
359.Račko RomanHBC Košice40001600000
360.Halahyja PatrikHBC Košice4000000000
361.Balaška AntonHBK Nitrianski Rytieri Nitra40001200000
362.Simon LadislavLeaders Ružinov4000000000
363.Suchomel MartinŠK 98 Pruské4000000000
364.Hlatký TomášHBK Kometa Vrútky4000000000
365.Pagáč PeterŠK 98 Pruské4000400000
366.Weber MatejLG ABhokej Bratislava 4000000000
367.Baláž ErikLeaders Ružinov4000200000
368.Černáček BranislavHokejmarket Skalica4000000000
369.Adamjak GabrielMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5000000000
370.Garaj ĽubomírMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok5000000000
371.Kukuczka MartinHBC Enviform Třinec5000000000
372.JANEGA MiroslavHBK Nitrianski Rytieri Nitra5000000000
373.Trnka MarekHBC Enviform Třinec5000000000
374.Brdečka JozefHokejmarket Skalica5000000000
375.Helfen DominikHBC Košice5000200000
376.Jurský TomášMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok6000000000
377.Baffia AdamMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok6000200000
378.Čech MarekHBC Enviform Třinec6000000000
379.Kramár EmilMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok6000200000
380.Bachynec PeterŠK 98 Pruské7000600000
381.Kalis VladimírHBK Kometa Vrútky7000000000
382.Dudík PeterJokerit Petržalka7000400000
383.Kocian SamuelHBK PROTEF Považská Bystrica7000800000
384.Kudľak MatejHBC Košice7000000000
385.Wojnar LukášHBC Enviform Třinec70001400000
386.Holeksa OndřejHBC Enviform Třinec7000000000
387.Babiar RomanHokejmarket Skalica7000400000
388.Valášek MartinŠK 98 Pruské8000400000
389.Nečas StanislavHokejmarket Skalica8000800000
390.Ďurkech LukášHBK PROTEF Považská Bystrica8000400000
391.Fedor DominikHBC Košice8000000000
392.Špilak KristiánŠK 98 Pruské9000000000
393.Štefanec JurajŠK 98 Pruské9000200000
394.Heczko LukᚊKB Martin9000000000
395.Kuric MartinHBK Diaková9000000000
396.Vachna ĽubomírHbK Lion Svidník9000200000
397.Farbár TomášHbK Lion Svidník10000000000
398.ŠMITALA TomášHBK Nitrianski Rytieri Nitra10000000000
399.Sudor DaliborMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok10000000000
400.Kosal MartinHBC Košice10000200000
401.Kučera PeterHokejmarket Skalica11000400000
402.Dzúr RomanHbK Lion Svidník11000200000
403.GAJDOŠ IvanHBK Nitrianski Rytieri Nitra11000800000
404.Gabriel JakubHBC Enviform Třinec11000000000
405.Strapáč KristiánHBC Enviform Třinec12000200000
406.Gulík PeterHbK Lion Svidník12000400000
407.Slivka DávidHBK Diaková12000200000
408.Bolibruch MatejHBK Kometa Vrútky13000000000
409.Moško PeterLG ABhokej Bratislava 13000200000
410.Oboril StanislavJokerit Petržalka13000200000
411.Charizopulos LeonidasHBK Nitrianski Rytieri Nitra14000000000
412.Pavlikovič RóbertMŠK VIPPOKERPRO Kežmarok15000000000
413.Babinsky DávidHBK Kometa Vrútky15000000000
414.Murček MilanHBK Diaková15000000000
415.Mendl MartinLG ABhokej Bratislava 16000000000
416.Ivan MarekLeaders Ružinov160001000000
417.Buliš PeterHBK PROTEF Považská Bystrica18000200000

TIP: Pre presnejšie vyhľadávanie v štatistikách môžete zadať krstné meno, priezvisko hráča, ale aj názov klubu.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
17 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.