Dvadsiate kolo tretej ligy prinesie i súboj prvého s posledným


By joziva - Posted on 26 október 2009

Blíži sa záver ročníka, a tak Vám fhbl.sk prináša preview 20.kola III. FHbL. To sľubuje i množstvo zaujímavých meraní síl, medzi inými i súboj Zoborských Orlov s GCM, či zápas prvého s posledným. Na post čierneho koňa kola fhbl.sk favorizuje Jazdcov.

 

15:00 HBC DAVOS TIP: Davos BLACKMEN

Na úvod sa o tretej o body pobije Davos s Blackmenmi. Boj tabuľkových susedov bude určite mimoriadne lákavý. Prihliadnuc na kvality mužstiev je však zrejmé, že z výhry by sa napokon mali tešiť domáci.

16:00 ZOBORSKÍ ORLI TIP: Orli GCM

Zoborskí Orli si to rozdajú s GCM. Orli sa v posledných zápasoch relatívne skonsolidovali a ukázali, že majú na to, aby vyhrávali. GCM sa ani napriek letným posilneniam kádra nedarí. Ako favorita teda tipujeme Zoborských Orlov.

17:00 BLUE WINGS TIP: Byvoly CH.C.BYVOLY

Blue Wings sa podarilo nečakane vystreliť až na desiatu priečku, čím si vytvorili možnosť vyhnúť sa vypadnutiu. Nováčik však zrejme ešte nevyspel na kvality súpera kvalít Byvolov. Jednoznačným favoritom budú hostia.

18:00 PIRATES NITRA TIP: Double Kill DOUBLE KILL

Druhú trojku zápasov otvorí súboj prvého s posledným. Tri kolá pred koncom už Double Killu nejde o nič a spokojne sa môže radovať z postupu. Naopak Piráti musia zabrať, ak sa chcú vyhnúť opusteniu ligy. Napriek tomu je favorit jednoznačný.

19:00 LAMERS TIP: Amatéri HBC AMATÉRI

Amatéri ešte stále dúfajú, že sa im podarí obsadiť druhú priečku. Nie je to vôbec nereálne, veď ich od nej delí iba jeden bod. Posledné výsledky však hovoria inou rečou. Podarí sa Lamers prekvapiť?

20:00 JAZDCI TIP: Jazdci WILDS

Trápiaci sa Jazdci si zmerajú sily s Wilds. Divosi sú na tom v tabuľke posdstatne lepšie. Naopak Jazdci ešte stále bojujú o vyhnutie sa poslednej priečke. Na záver kola sa teda schyľuje k zaujímavému súboju. Možno trochu nečakane, no favorizujeme Jazdcov ako čierneho koňa kola.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.