Druhé kolo prinesie zápolenie Nitry s Doprastavom Bratislava


By joziva - Posted on 11 september 2010

Stretnutie kola sa bude hrať pod Zoborom, skvelý hokejbal však bude asi aj v Pruskom. Prinášame vám preview pred druhým extraligovým kolom.

 

Stretnutie kola: Nitra - Doprastav Bratislava

Čierny kôň: Pruské

Divácky najzaujímavejší zápas: Nitra - Doprastav Bratislava

Najjednoznačnejšie stretnutie: Liptovský Mikuláš - Vrútky

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť: Žiar nad Hronom - Team Sharks


13:00 Nitrianski Rytieri Nitra - LG Doprastav BA
Po Zoborom sa chystá veľké derby druhého kola. Hneď na začiatku ročníka na seba narazia dvaja veľkí konkurenti. Keďže Nitra pred sezónou uchmatla úradujúcemu majstrovi jeho úderné trio, hostia budú chcieť nováčikovi túto "opovážlivosť" oplatiť. A nielen to. V tomto stretnutí pôjde o prestíž. Predpokladáme rýchly hokejbal s množstvom šancí na oboch stranách. Súperi si nič nedarujú a o tvrdú hru i vylúčenia nebude núdza. Očakvame však, že Bratislava pretaví svoje skúsenosti na body, hoci nie je vylúčené, že uvidíme samostatné nájazdy.
13:00
Sport Trend Žiar n/Hron - Team Sharks BA
"Žraloci" majú jedinečnú príležitosť bodovať. Žiar sa v extrlige iba oťukáva a na konkurenciu favoritom zrejme stačiť nebude. Po výprasku v Nitre však bude nováčik nepríjemný. Keďže bývalý Profis celozápasovú premiéru ešte nezažil, môže sa to na hráčoch prejaviť. Očakávame však výhru Bratislavčanov.
13:00
HbK 87 Skalica - Double Team Žirafa PB
Skalica proti Považskej Bystrici. Zrejme pôjde o vyrovnaný súboj, keďže obaja súperi sú na rovnakej výkonnostnej úrovni a ich ambície sa pravdupovediac prelínajú. Tento zápas by mohol mať svoje rozuzlenie až po riadnej hracej dobe.
11:00
Reebok Ružinov BA - HBC Žirafa Žilina
Ružinov rozbehol sezónu ako sa na mnohonásobného majstra Slovenska patrí. Hoci minulá sezóna bola pre Bratislavčanov ďaleko najneúspešnejšia, veria v renesanciu. Žilina by mala patriť medzi kluby na výkonnostnej úrovni Skalice, čiže očakávame podobný výsledok, i keď mierne priaznivejší. Dokáže Žilina prekvapiť?
13:00
MHbO Liptovský Mikuláš - HBK Kometa Vrútky
Nováčik z Liptova bude dúfať v lepší výsledok, než bol štart proti Pruskému. Keďže Kometa patrí medzi špičku slovenskej extraligy, my iný výsledok než ten posledný neočakávame. Mikuláš sa bude musieť naozaj vytrápiť, aby predišiel debaklu. Hoci každý klub môže prekvapiť. Papierovo však radíme toto stretnutie ako najjednoznačnejšie v celom kole.

13:00 ŠK 98 Pruské - ŠKB Izoglobal Martin

Pruské proti Martinu. Skutočne veľký šláger. Martin si musí začiatok odkrútiť proti silným súperom. Mužstvo z Turca zdolalo Vrútky, bude pokračovať vo valcovaní cez Pruské? To by bol skutočne skvelý štart, no nezabúdajme, že ŠK 98 si nechce pokaziť chuť po vysokej výhre 8:0 nad Liptákmi.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.